Четвер, 24/Вересня/2020, 17:46
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна сторінка | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
Розділи новин
Заяви та звернення [250]
Анонси. Події [270]
Європейська інтеграція [153]
Громада та Влада [248]
Погляд [519]
Соціум [86]
Культура та Мистецтво [30]
Аналітика [42]
Освіта та навчання [9]
Церква та суспільство [30]
Законодавство [5]
Молодь [3]
Наше місто [55]
Злочинність [50]
Різне [38]
Наше опитування
Чи подобається наш сайт?
Всього відповіло: 315
Форма входу
Пошук по новинах
Друзі сайту

Народний Рух України

Народне Слово

Європейська Україна - портал чесних новин

Департамент культури і туризму Чернігівської ОДА

"Чернігівський ФОРМАТ"


Статистика
Початок » 2007 » Серпень » 3 » Підсумки ІХ з'їзд Української Народної Партії: "Про утворення єдиної політичної партії"
Підсумки ІХ з'їзд Української Народної Партії: "Про утворення єдиної політичної партії"
11:51
УНП погодилася на створення єдиної національно-демократичної партії і затвердила "Принципи" цього об'єднання
Рішення "Про утворення єдиної політичної партії" підтримав ІХ з'їзд Української народної партії
, який відбувся сьогодні, 2 серпня, у Києві. За це рішення проголосували 185 делегатів з 253 зареєстрованих на з'їзді, проти – 51, утрималися – 2. Водночас з'їзд своїм рішенням схвалив "Принципи об'єднання національно-демократичних сил". Рішення з'їзду робить обов'язковим "об'єднання УНП з іншими партіями в єдину національно-демократичну партію лише за умови дотримання" цих принципів. За це рішення проголосували 247 делегатів, утрималися – 6.
"Принципи" передбачають, що "створення єдиної національно-демократичної політичної партії має відбуватися шляхом об’єднання двох, або більше вже існуючих політичних партій" – через "об’єднання (злиття) партійних осередків, районних та обласних організацій партій-суб’єктів єдиного виборчого блоку". Для цього народним депутатами України від УНП та НРУ буде доручено "розробити та внести до Верховної Ради України проекту закону України „Про внесення змін до Закону України „Про політичні партії в Україні”, який би передбачав механізм об’єднання політичних партій".
У "Принципах" акцентовано, що "Статут єдиної національно-демократичної правої політичної партії має передбачати обрання Голови партії та голів партійних організацій (осередків) усіх рівнів таємним голосуванням". "Нічого кращого для дотримання норм внутріпартійної демократії, ніж процедура таємного голосування за кандидатури партійних керівників усіх рівнів, світ ще не придумав", - зазначив Юрій КОСТЕНКО.

Програмові засади об'єднаної національно-демократичної партії, згідно з "принципами", обов’язково мають включати в себе наступні положення:
• в частині захисту, збереження та розвитку національної ідентичності і духовності українців - єдина державна мова – українська, визнання воїнів УПА борцями за незалежність України, встановлення кримінальної відповідальності за публічне заперечення голодомору 1932-1933 років як акту геноциду українського народу, створення єдиної помісної православної церкви.
• в частині модернізації політичної системи – запровадження системи виборів до Верховної Ради на основі відкритих виборчих списків, проведення спеціальної перевірки державних службовців та осіб уповноважених на виконання окремих функцій держави, декларування політиками та державними службовцям доходів та видатків своїх сімей;
• в частині визначення перспективної стратегії економічного та соціального розвитку країни – набуття повноправного членства в ЄС, створення умов для ефективного розвитку малого і середнього підприємництва як основи економіки розвинутої демократичної країни, реалізація політики дорогої робочої сили як основи формування національного середнього класу.
• в частині гарантування національної безпеки – участь України в євроатлантичній колективній системі безпеки через членство в НАТО, запобігання неконтрольованій міграції на територію України; реалізація політики інформаційної і енергетичної безпеки.

Окрім цих положень, узгоджених з керівними органами УНП та НРУ, з'їзд УНП підтримав також пропозиції Рівненської обласної організації: дотримання принципів української національної кадрової політики, а також вважати неможливим припинення діяльності УНП у зв'язку з приєднанням до іншої партії.

***
Принципи об’єднання національно-демократичних сил (проект УНП-НРУ)Схвалено з'їздом ІХ з'їздом УНП 2 серпня 2007 р.
1. Українська Народна Партія та Народний Рух України зобов’язуються забезпечити створення єдиної національно-демократичної політичної партії.
2. Створення єдиної національно-демократичної політичної партії має відбуватися шляхом об’єднання двох, або більше вже існуючих політичних партій. Доручити народним депутатами України від УНП та НРУ розробити та внести до Верховної Ради України проекту закону України „Про внесення змін до Закону України „Про політичні партії в Україні”, який би передбачав механізм об’єднання політичних партій.
3. Створення єдиної національно-демократичної політичної партії має відбуватися шляхом об’єднання (злиття) партійних осередків, районних та обласних організацій партій-суб’єктів єдиного виборчого блоку. Статут єдиної національно – демократичної правої політичної партії має передбачати обрання Голови партії та голів партійних організацій (осередків) усіх рівнів таємним голосуванням.
4. Програмові (ідеологічні) засади єдиної національно-демократичної політичної партії обов’язково мають включати в себе наступні положення:
4.1. Блок положень, спрямованих на захист, збереження та розвиток національної ідентичності і духовності українців, зокрема:
- єдиної державної мови – української;
- визнання воїнів УПА борцями за незалежність України;
- встановлення кримінальної відповідальності за публічне заперечення голодомору 1932-1933 років як акту геноциду українського народу;
- створення єдиної помісної православної церкви.
4.2. Блок заходів, спрямованих на модернізацію політичної системи, зокрема:
- запровадження системи виборів до Верховної Ради на основі відкритих виборчих списків;
- проведення спеціальної перевірки державних службовців та осіб уповноважених на виконання окремих функцій держави;
- декларування політиками та державними службовцям доходів та видатків своїх сімей;
- скасування депутатської недоторканності та інших необґрунтованих привілеїв народних депутатів України.
4.3. Блок положень, спрямованих на визначення перспективної стратегії економічного та соціального розвитку країни, зокрема:
- набуття повноправного членства в ЄС;
- переходу від експортно-орієнтованої моделі економіки до пріоритетного розвитку внутрішнього ринку, інтеграцію у світову економічну систему;
- створення умов для ефективного розвитку малого і середнього підприємництва (податкова реформа, спрощення спілкування підприємця з державними органами, створення умов для кредитування), як основи економіки розвинутої демократичної країни;
- реалізація політики дорогої робочої сили як основи формування національного середнього класу;
- підтримка розвитку сільського господарства, сільської місцевості та сільських громад відповідно до європейських стандартів.
4.4. Блок заходів, спрямованих на гарантування національної безпеки України, зокрема:
- участь України в євроатлантичній колективній системі безпеки через членство в НАТО;
- розвиток сучасних боєздатних Збройних Сил України через їх фінансування на рівні, не меншому за 2% ВВП;
- запобігання неконтрольованій міграції на територію України;
- реалізація політики інформаційної і енергетичної безпеки.

Прес-служба УНП

Категорія: Анонси. Події | Переглядів: 1431 | Додав: Майшев | Рейтинг: 0.0 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Інформація


Форум патріота
"Чернігівський ФОРМАТ"
© НРУ 2007-2020