Середа, 18/Вересня/2019, 03:26
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна сторінка | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
Розділи новин
Заяви та звернення [248]
Анонси. Події [265]
Європейська інтеграція [153]
Громада та Влада [247]
Погляд [519]
Соціум [86]
Культура та Мистецтво [30]
Аналітика [42]
Освіта та навчання [9]
Церква та суспільство [30]
Законодавство [5]
Молодь [3]
Наше місто [55]
Злочинність [49]
Різне [38]
Наше опитування
Чи подобається наш сайт?
Всього відповіло: 313
Форма входу
Пошук по новинах
Друзі сайту

Народний Рух України

Народне Слово

Європейська Україна - портал чесних новин

Департамент культури і туризму Чернігівської ОДА

"Чернігівський ФОРМАТ"


Статистика
Початок » 2008 » Грудень » 16 » Володимир СТУПАК: «ДЕПУТАТИ―ЗАХИСНИКИ ІНТЕРЕСІВ СВОЇХ ВИБОРЦІВ»
Володимир СТУПАК: «ДЕПУТАТИ―ЗАХИСНИКИ ІНТЕРЕСІВ СВОЇХ ВИБОРЦІВ»
13:14
«Треба знайти форму закріплення депутатів за округами, обов’язкового тісного зв’язку депутатів із виборцями. Зустрічей депутатів з виборцями, незважаючи на зміни в законодавстві , ніхто не відміняв», — зазначив у своєму виступі депутат Чернігівської міської ради, депутат Верховної ради України 4-го скликання Володимир СТУПАК під час проведення виїзного семінару «Депутат місцевої ради: статус, повноваження, організація роботи» в м. Городня. Семінар, що відбувся 15 грудня п.р., організований Чернігівським центром перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів для посадових осіб місцевого самоврядування Городнянського району, за участю виконавчого директора Чернігівського регіонального відділення Асоціації міст України Володимира Павленка та Володимира Ступака. Відкрили його голова Городянської районної ради Олександр Верхуша, та представник Центру Сергій Сарана.

Володимир Павленко поділився з учасниками тренінгу своїми поглядами на систему місцевого самоврядування, торкнувся історії становлення та розвитку місцевого самоврядування, його законодавчих засад, основних принципів діяльності органів місцевого самоврядування, прав та обов’язків, характеру та особливостей роботи депутатів, визначив проблемні питання в діяльності органів місцевого самоврядування, серед яких недоліки в законодавстві, невирішеність майнових прав (комунальної власності), питання земельного розмежування та володіння, окреслив шляхи їх вирішення.

Про роботу депутатів в постійних комісіях та на сесіях, депутатські фракції, депутатські запити і звернення, роботу з виборцями — детально розповів депутат Чернігівської міської ради, депутат Верховної Ради України 4-го скликання Володимир СТУПАК.

Особливої гостроти під час семінару набули питання про порядок та роль депутатських запитів, використання депутатами районних засобів масової інформації, можливість застосування антикризових заходів місцевими радами. Розглянуто механізми їх застосування.

Центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій
Категорія: Громада та Влада | Переглядів: 845 | Додав: Майшев | Рейтинг: 5.0 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Інформація


Форум патріота
"Чернігівський ФОРМАТ"
© НРУ 2007-2019