Субота, 28/May/2022, 18:26
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна сторінка | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
Розділи новин
Заяви та звернення [256]
Анонси. Події [289]
Європейська інтеграція [155]
Громада та Влада [255]
Погляд [552]
Соціум [85]
Культура та Мистецтво [30]
Аналітика [42]
Освіта та навчання [9]
Церква та суспільство [30]
Законодавство [5]
Молодь [3]
Наше місто [55]
Злочинність [50]
Різне [38]
Наше опитування
Чи подобається наш сайт?
Всього відповіло: 318
Форма входу
Пошук по новинах
Друзі сайту

Народний Рух України

Народне Слово

Європейська Україна - портал чесних новин

Департамент культури і туризму Чернігівської ОДА

"Чернігівський ФОРМАТ"


Статистика
Початок » 2009 » Червень » 9 » ВВП падає через політичні ігри БЮТ та Партії регіонів
ВВП падає через політичні ігри БЮТ та Партії регіонів
19:02
"ВВП в Україні падає через БЮТ і Партію регіонів”, - вважає народний депутат України, член парламентського бюджетного комітету, заступник голови Української народної партії Ярослав ДЖОДЖИК, коментуючи дані Рахункової палати, що реальне падіння ВВП становить 21,1 %. "Замість концентрації енергії на ефективному проходженні через кризу, Партія регіонів і БЮТ спрямували її на створення "широкої коаліції" і ревізію Конституції", - нагадав представник УНП. "Сьогодні, коли обидві найбільші фракції побачили безперспективність своїх намагань узурпувати владу, УНП пропонує повернутися до проблем нагальних і спільно взятися за економічну політику", - закликав Ярослав ДЖОДЖИК.

"Українська народна партія неодноразово зверталася, як до колег по коаліції, так і до представників опозиції з вимогою працювати у конструктивному руслі, тобто у напрямку розробки конкретних антикризових заходів", - наголошує Ярослав ДЖОДЖИК. Проте, за його словами, народні депутати так і не побачили цілісної програми дій, ані в пропозиціях уряду, ані у „регіоналів”: фактично на розгляд подавалися лише окремі розрізнені законопроекти, причому навіть ті, що були прийняті, як от законопроект про підтримку будівельної галузі, досі не виконуються, хоча пройшло вже півроку". На переконання Ярослава ДЖОДЖИКА, "такий стан речей в країні - наслідок постійного взаємопоборювання і концентрації зусиль на проблемі збереженні влади двох політичних сил у парламенті, замість реальної роботи".

"УНП пропонує нарешті впровадити цілісну програму дій, взявши за основу антикризову програму Української народної партії, яка передбачає комплексний підхід, а не разові розрізнені акції", - заявляє Ярослав ДЖОДЖИК.

УНП

Категорія: Погляд | Переглядів: 938 | Додав: Майшев | Рейтинг: 0.0 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Інформація


Форум патріота
"Чернігівський ФОРМАТ"
© НРУ 2007-2022