Вівторок, 21/Вересня/2021, 16:38
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна сторінка | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
Розділи новин
Заяви та звернення [256]
Анонси. Події [280]
Європейська інтеграція [155]
Громада та Влада [254]
Погляд [537]
Соціум [85]
Культура та Мистецтво [30]
Аналітика [42]
Освіта та навчання [9]
Церква та суспільство [30]
Законодавство [5]
Молодь [3]
Наше місто [55]
Злочинність [50]
Різне [38]
Наше опитування
Чи подобається наш сайт?
Всього відповіло: 317
Форма входу
Пошук по новинах
Друзі сайту

Народний Рух України

Народне Слово

Європейська Україна - портал чесних новин

Департамент культури і туризму Чернігівської ОДА

"Чернігівський ФОРМАТ"


Статистика
Початок » 2021 » Вересень » 8 » 32 роки тому еліта нації розпочала боротьбу за самостійну державу.
32 роки тому еліта нації розпочала боротьбу за самостійну державу.
14:11
У вересневі дні 1989 року наша країна вперше побачила нову масову політичну силу з красномовною назвою Народний Рух України.

Еліта нації розпочала боротьбу за самостійну державу. Елітою стали політв’язні, письменники, робітники і селяни, молодь і пенсіонери. Ця боротьба стала основою життя для сотень тисяч людей, які вийшли на майдани не за посади, не за нагороди. Вийшли за Україну.
Сьогодні ми з вдячністю схиляємо голови перед кожним рухівцем, кожною українською родиною, яка виховує патріотів. Практикуючий християнин і практикуючий націоналіст це фундамент роботи руху. Молитвою згадуємо тих хто віддав життя, просимо в Бога сили для тих хто продовжує боротьбу.

Народний Рух України виконав перше завдання. Світ визнав нашу державу. Наступним кроком для розвитку країни має стати непорушність національних інтересів, розквіт культури, рідної мови, економічний добробут.
У сучасних умовах особливо важливою є координація зусиль політичних партій. Побратими, більшість з вас з гордістю говорять про те, що ви починали свою політичну діяльність з Народного Руху України. Прийшла пора повертатися до спільної праці.

Пріоритетні завдання Народного Руху України:

1. Військове протистояння потребує професійної армії. Упродовж останніх років для цього створені всі передумови. Без багаторічної, системної професійної підготовки та приведення ЗСУ до стандартів НАТО, а також підтримки наших стратегічних партнерів будемо і надалі втрачати найкращих дітей України.

2. Значної економічної шкоди державі завдають олігархи, які з допомогою підконтрольних банків вивозять за межі країни мільярди доларів. Ці злочинці мають відповідати перед законом. Вимагаємо рішучих кроків щодо блокування виведення капіталу за межі фінансової системи України.

3. Найбільшою цінністю є життя кожної людини. Якісна медицина повинна стати одним із пріоритетних завдань. Пандемія лише підтвердила значимість роботи медичних працівників. Без відповідної зарплати персоналу, створення європейських умов для пацієнтів неможливо досягнути позитивних змін.

4. Фінансування освіти на основі щорічних витрат на одну особу, дозволить наблизитися до рівня розвинутих країн. Заклик “А найкращі серед людей хай будуть учителями” потребує грамотних управлінських рішень.

5. Україна переживає системну демографічну кризу. Кожні три – чотири роки втрачаємо один мільйон населення, так як смертність перевищує народжуваність. Усі країни фінансують кожну дитину до повноліття. Вимагаємо термінових заходів на державному рівні, які зупинять згубну «статистику».

6. Прийняття закону про ринок землі потребує неперервного моніторингу. Українська земля не може стати товаром для іноземного капіталу. Українська земля передовсім є національною цінністю, а не лише економічною категорією, яка визначає її ціну. Вимагаємо особливого контролю за використанням та поводженням з нашою землею та її надрами.

7. Соціальна нерівність та несправедливість стала синонімом корупції та еміграції. Знущанням над народом стає вартість комунальних послуг. Замість європейських зарплат і пенсій людям пропонують принизливу, неефективну систему дотацій. Влада, яка допускає масове зубожіння народу повинна піти, або навчитися працювати ефективно. Вимагаємо завершити реформу у соціальній сфері, а також введення другого рівня пенсійного забезпечення населення.

8. Екологія, вміння жити з природою у мирі, має стати пріоритетом на рівні національної безпеки нашої країни. Натомість керівники, які допускають варварське ставлення до землі та водойм мають піти у небуття разом зі споживацьким ставленням до рідної природи та її багатств. Вимагаємо посилення контролю за виконанням екологічного законодавства, а також відповідальності за його порушення.

Країна великих можливостей, самореалізації та успіху – головна запорука доброго майбутнього. Нашим мірилом має стати завдання – де для кожного українця є місце для досягнення його покликання, і це особливе місце на батьківській Богом даній землі!

З днем народження Україно! З днем народження Народний Рух України! Дай Боже Вам щастя – українці!

Голова Народного Руху України

Андрій КОРНАТ

08.09.2021 р.
Категорія: Заяви та звернення | Переглядів: 32 | Додав: Соломаха | Рейтинг: 0.0 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Інформація


Форум патріота
"Чернігівський ФОРМАТ"
© НРУ 2007-2021