Неділя, 29/Березня/2020, 16:51
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна сторінка | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
Розділи новин
Заяви та звернення [248]
Анонси. Події [267]
Європейська інтеграція [153]
Громада та Влада [247]
Погляд [520]
Соціум [86]
Культура та Мистецтво [30]
Аналітика [42]
Освіта та навчання [9]
Церква та суспільство [30]
Законодавство [5]
Молодь [3]
Наше місто [55]
Злочинність [49]
Різне [38]
Наше опитування
Чи подобається наш сайт?
Всього відповіло: 313
Форма входу
Пошук по новинах
Друзі сайту

Народний Рух України

Народне Слово

Європейська Україна - портал чесних новин

Департамент культури і туризму Чернігівської ОДА

"Чернігівський ФОРМАТ"


Статистика
Початок » 2010 » Листопад » 22 » Чернігів: підприємства жевріють, а митниця працює стабільно
Чернігів: підприємства жевріють, а митниця працює стабільно
18:54
За повідомленням Державної податкової інспекції сьогодні у місті Чернігові 1303 підприємств мають податкову віддачу менше одного відсотка (від загального обороту підприємства). Більш як 500 суб’єктів господарської діяльності звітують про відсутність діяльності, а 248 підприємств є збитковими.
В цей же час Чернігівська митниця повідомляє, що протягом січня – жовтня 2010 року вона перерахувала до Державного бюджету України 720 мільйонів 448 тисяч гривень. У порівнянні з аналогічним періодом 2009 року сума перерахованих коштів цього року збільшилась на 117,3 мільйони або на 19,5 відсотків.
На тлі повідомлень з митниці про успіхи з отриманням доходів у бюджет, повідомлення про збитки місцевих підприємств повертає українців у страшну реальність і, можливо, ще у більш страшне майбутнє.

Це означає, що сучасна українська економіка, як уламок «совєтской», керований компартійною номенклатурою, не здатна конкурувати на світовому ринку.
Більш того, Україна має всі ознаки колонії. Однією з ознак цього є те, що починаючи з цього року доходи до державного бюджету, отримані з митниць, перевищили доходи від збирання податків з вітчизняних суб’єктів господарювання.

Отже, бюджет України «тримається» валютних запозиченнях. На цю валюту в країну завозиться більшість товарів народного споживання. Україна перетворилася у хронічного боржника різних валютних, міжнародних фондів і інших держав.
Головне, що при існуючій корупції в державі, ніяких шансів повернути ці валютні запозичення ні нас, ні у наших дітей не має.

Тож закономірно, що рано чи пізно за ці валютні борги «світовий капітал» відбере у нас і державну незалежність, і право розпоряджатися прадідівською землею, її надрами та перетвориться у власника усього, що на ній буде вирощуватися і вироблятися.
Безумовно, найлегше здійснити це буде у разі, коли економічно і фізично активні українці виїдуть подалі з України, а неспроможні, що залишаться, повимирають.
Після жахів кількох голодоморів та війн, пережитих нацією тільки у минулому столітті та втечу десятків мільйонів українців з сіла у міста, масовий від’їзд їх онуків і правнуків у зарубіжжя виглядає вже не як геноцид нації, а цілком «природне» явище.

Сергій Соломаха

Категорія: Аналітика | Переглядів: 761 | Додав: unp | Рейтинг: 5.0 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Інформація


Форум патріота
"Чернігівський ФОРМАТ"
© НРУ 2007-2020