Субота, 28/May/2022, 19:26
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна сторінка | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
Розділи новин
Заяви та звернення [256]
Анонси. Події [289]
Європейська інтеграція [155]
Громада та Влада [255]
Погляд [552]
Соціум [85]
Культура та Мистецтво [30]
Аналітика [42]
Освіта та навчання [9]
Церква та суспільство [30]
Законодавство [5]
Молодь [3]
Наше місто [55]
Злочинність [50]
Різне [38]
Наше опитування
Чи подобається наш сайт?
Всього відповіло: 318
Форма входу
Пошук по новинах
Друзі сайту

Народний Рух України

Народне Слово

Європейська Україна - портал чесних новин

Департамент культури і туризму Чернігівської ОДА

"Чернігівський ФОРМАТ"


Статистика
Початок » 2022 » Квітень » 24 » Христос Воскрес! Воскресне і Відновиться Україна!
Христос Воскрес! Воскресне і Відновиться Україна!
09:37
60-й день.

Великої визвольної війни Українського народу проти московських комуно-фашистських загарбників.

Христос Воскрес!

Воскресне і Відновиться Україна!

Указом Президента України № 266/2022 від 21 квітня 2022 року утворено Національну раду з відновлення України від наслідків війни на чолі з прем’єр-міністром України та керівником Офісу Президента України.

Основним завданнями Національної ради з відновлення України від наслідків війни є розроблення плану заходів із післявоєнного відновлення та розвитку України.

Зокрема, як наголошує Шостий Президент України, вже досягнуто попередніх домовленостей про "патронат" країнами-союзниками післявоєнного відновлення певних регіонів України, яким передбачається залучення не тільки фінансів, але й спеціалістів цих країн.
Наприклад, шефство над Київським регіоном зголосилася здійснювати Велика Британія, а над містом Миколаєвим і областю - Швеція.

Звісно, війна триває.

Однак ніхто не сумнівається в нашій Перемозі, як і англійці, які, до речі, під час Другої світової війни ще у 1943 році затвердили новий Генеральний план Лондана.

Чекає на післявоєнне Відновлення і зруйнований "асвабадітєлямі" древній Чернігів.

Нагадаємо.

Після Другої світової війни місто було настільки зруйновано і понівічено, що було прийнято рішення про докорінну перебудову Чернігова за новим Генеральним планом.

За цим планом місто отримало нову концепцію містобудування і прозвитку у вигляді "хреста" з проспектів Миру (вул. Леніна) і Перемоги (вул. Попудренка, пізніше проспект Жовтневої революції) і, навіть, переплавання вулиць історичної частини міста. І, звісно, тотальне перейменування усіх вулиць.

Нажаль, головна ідея цього плану досі не виконана.

Так і залишилися не прорізаними вул. Любецька до проспекту Перемоги та цей проспект через площу П'ять Кутів до мікрорайну Бобровиця.

Натомість, в угоду скоробагатьок історична частина древнього Чернігова, сквери, зелені зони і дітячі майданчики з якогось дива окуповані хаотичною елітною прибутковою високоповерховою забудовою, що створює у місті архітертурну еклектику.

Більш того, Головний Архітектор Міста перетворився в дрібного чиновника з дипломом архітектора по виконанню вказівок міського голови під гаслом "чаво ізволіте, дарагіє забудовники".

Водночас, місто над Зачарованою Десною за назвами вулиць, провулків, площ і скверів фактично перетворилося у пропагандиста культу московського комуно-фашистського "пабєдабєсія".

Натомість, вулиця імені Героїв КРУТ з приватних котеджів притулися на задвірках Ялівщини, а вілиця Незалежності на Масанах.

Навіть, на хвилі декомунізації 2015 року не вдалося повернути історичну назву вулиці Борисоглібській - єдиній пішохідній вулиці міста.

А до Свято-Троїцького собору з вулиці імені гетьмана Івана Мазепи досі ведуть вулиці імені Толстого, Попудренка, Суворова, Малясова та вулиці Музична і Промислова, а не вулиця Святотроїцька.

Добре, що хоч вже не вулиця "Музикальная".

І таких "непорозумінь", які потрібно привести до тями, щоб древнє місто над Десної дійсно було справжнім духовним центром Українського народу, сотні.

Тож попереду після нашої Перемоги важка праця по післявоєнному як фізичному, так і духовному ВІДНОВЛЕННЮ та РОЗВИТКУ незламної фортеці нашого рідного древнього ЧЕРНІГОВА - столиці СІВЕРЩИНИ і духовного центру України-Руси.

СЛАВА УКРАЇНІ!
Категорія: Погляд | Переглядів: 47 | Додав: Соломаха | Рейтинг: 5.0 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Інформація


Форум патріота
"Чернігівський ФОРМАТ"
© НРУ 2007-2022