Середа, 18/Вересня/2019, 02:59
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна сторінка | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
Розділи новин
Заяви та звернення [248]
Анонси. Події [265]
Європейська інтеграція [153]
Громада та Влада [247]
Погляд [519]
Соціум [86]
Культура та Мистецтво [30]
Аналітика [42]
Освіта та навчання [9]
Церква та суспільство [30]
Законодавство [5]
Молодь [3]
Наше місто [55]
Злочинність [49]
Різне [38]
Наше опитування
Чи подобається наш сайт?
Всього відповіло: 313
Форма входу
Пошук по новинах
Друзі сайту

Народний Рух України

Народне Слово

Європейська Україна - портал чесних новин

Департамент культури і туризму Чернігівської ОДА

"Чернігівський ФОРМАТ"


Статистика
Початок » 2015 » Лютий » 22 » Прокурор області: розслідування розгону Євромайдану триває
Прокурор області: розслідування розгону Євромайдану триває
13:14
Прокурор області відзвітував про хід розслідування у провадженні щодо незаконної протидії мирним зібранням

21 лютого прокурор Чернігівської області Дмитро Чібісов провів брифінг для журналістів, на якому були присутні представники регіональних телеканалів, інтернет-видань та інших засобів масової інформації.

Прокурор області розповів представникам преси про хід розслідування в кримінальному провадженні щодо протидії чернігівському Євромайдану в лютому 2013 року та роботу органів прокуратури.

Зокрема, про те, що у провадженні повідомлено про підозру службовій особі виконавчої служби — заступнику начальника Центрального відділу Державної виконавчої служби Чернігівського міського управління юстиції.

На сьогодні досудовим розслідуванням встановлено, що він у якості керівника виконавчої групи організував, контролював та сприяв проведенню незаконного демонтажу та вивозу майна мітингарів та громадської організації.

При цьому керівник підрозділу виконавчої служби достовірно знав, що судові рішення про знесення установлених у сквері ім. М. Попудренка малих архітектурних форм і звуковідтворюючої апаратури не приймалися та що виконання постанови Чернігівського окружного адміністративного суду від 23.11.13 р. повинно полягати лише в оголошенні учасникам мирного зібрання його резолютивної частини.

У відповідності до ч. 4 ст. 75 Закону України «Про виконавче провадження», державний виконавець під час виконання рішення про заборону вчиняти певні дії або про утримання від вчинення певних дій доводить до відома боржника резолютивну частину такого рішення, про що складає відповідний акт. Після складення акта виноситься постанова про закінчення виконавчого провадження.

Прокурор області запевнив присутніх у тому, що активні слідчі дії з метою встановлення всього кола осіб, які вчинили кримінально-карні діяння в ході придушення чернігівського Євромайдану, продовжується. Всі високопосадовці, винні у вчиненні злочинів, будуть притягнуті до кримінальної відповідальності.

Також Дмитро Чібісов відповів на запитання журналістів. Зокрема, на запитання журналіста обласної державної телерадіокомпанії «Сівер-центр» Наталії Левочко щодо наявності аналогічних кримінальних проваджень в інших районах області прокурор відповів:

— Так, органами прокуратури Чернігівщини розслідуються також і інші справи, пов’язані з протидією мирним зібранням, а також з іншими правопорушеннями навколо ситуації з Євромайданом. Ці справи неодноразово заслуховувались, останній раз безпосередньо вчора. У їх розслідуванні також є значна активізація. По цим справам, які були незаконно закриті, також прийняті рішення про скасування їх закриття.

Відповідаючи на запитання, прокурор області проінформував про проведення колегії (заходу, який визначає недоліки роботи органів прокуратури та шляхи їх усунення) та координаційну нараду з залученням всіх підрозділів силових відомств. На цій нараді були визначені спільні заходи для усунення недоліків роботи правоохоронних органів та координації їх діяльності. Крім того, вперше було розпочато видання спільного наказу, яким зафіксовано низку єдиних взаємовідносин між усіма структурами, визначено чергування та створено умови для невідкладного обміну оперативною інформацією про події й визначення спільних зусиль для вжиття заходів реагування.

— Ми всі знаємо, які події відбуваються на сході та всій території нашої держави. Це потребує об’єднання всіх чергових усіма структурами силових відомств в одне інформаційне поле для того, щоб оперативно відслідковувати події і реагувати на них.

Крім того, на запитання представників ЗМІ прокурор Чернігівської області Дмитро Чібісов повідомив про фактичне завершення розслідування всіх кримінальних проваджень щодо злочинів, вчинених високопосадовцями — зокрема, керівниками підрозділів управлінь служби надзвичайних ситуацій та державної міграційної служби.

Прокурор області запевнив журналістів, що і надалі буде реальними справами доводити громадськості, що прокуратура здатна захистити людей від беззаконня та відстоювати їх законні права.

Прес-служба прокуратури Чернігівської області
Категорія: Заяви та звернення | Переглядів: 392 | Додав: Соломаха | Рейтинг: 5.0 |
Всього коментарів: 1
0
1 Соломаха  
Панове, одне з головних завдань громадськості на цьому етапі довести хоч якусь справу до Деснянського районного суду.
Все буде вирішуватися у суді, панове.
Адже тільки в суді можна буде довести хто за ким стояв, хто кому давав
команди, а хто був на справді "смотрящим" і звичайним "гвинтиком" зло
чинної бандитської, по суті, системи влади.
Немає сумнівів, що чиновники виконували команди "смотрящего" з таким поспіхом, що
залишили багато неспростовних доказів злочину по ст.340 ККУ.

Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Інформація


Форум патріота
"Чернігівський ФОРМАТ"
© НРУ 2007-2019