Вівторок, 28/June/2022, 08:28
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна сторінка | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
Розділи новин
Заяви та звернення [256]
Анонси. Події [292]
Європейська інтеграція [155]
Громада та Влада [255]
Погляд [556]
Соціум [85]
Культура та Мистецтво [30]
Аналітика [42]
Освіта та навчання [9]
Церква та суспільство [30]
Законодавство [5]
Молодь [3]
Наше місто [55]
Злочинність [50]
Різне [38]
Наше опитування
Чи подобається наш сайт?
Всього відповіло: 318
Форма входу
Пошук по новинах
Друзі сайту

Народний Рух України

Народне Слово

Європейська Україна - портал чесних новин

Департамент культури і туризму Чернігівської ОДА

"Чернігівський ФОРМАТ"


Статистика
Початок » 2022 » Травень » 24 » Три місяці війни: висновки
Три місяці війни: висновки
14:47
90-й день.

Три місяці.

Великої визвольної війни Українського народу проти московських комуно-фашистських загарбників.

ПЕРШІ ВИСНОВКИ:

1. "Асвабадітєльная спеціальная ваєнная апєрація" збройних сил РФії завдяки стійкості і героїзму кращих синів і дочок Українського народу перейшла в затяжну позиційну війну на виснаження.
Тому логічною і зрозумілою, мабуть, для втомлених війною, є заява Шостого Президента України, не зважаючи безпрецендентну допомогу і підтримку від союзників, про готовність розпочати перемовини з ворогом після виходу оборонців України на позиції до 24 лютого, а не державного кордону України.

2. Довга війна не може тривати тільки на драйві і ентузіазмі патріотів, а потребує чіткого планування, створення надійної і ефективної логістики постачання всім необхідним оборонців України.
Звісно, якщо командовання ЗСУ і Національної гвардії та усі державні структури не зможуть цього забезпечити, то волонтери вже не врятують.

3. Ворог окупував більше 20% території України: майже усю Луганську і Херсонську області, значні території Донецької і Запоріжської областей, захопив Маріуполь і полонив захисників "Азовсталі", заблокував усі наші морські порти та зупинив експорт збіжжя.
Тож розблокуванням українських портів, що можливе тільки за підтримки союзників, є на сьогодні ключовим.
Водночас, багото українців шукають відьповідь на питання чому 24 лютого колони ворожої техніки без будь-яких втрат, без підриву мостів, як на параді. вийшли із Криму і окупували Таврію.

4. В той час як ворог продовжує локальні наступи на Сході і Півдні, знищує інфраструктуру країни, невпинно накочується хвиля втоми від України західних союзників, у бійців на фронті та загострюється питання до влади щодо втрат у тилу, особливо після замовчування, аж до початку Всесвітнього економічного форуму в Давосі, масової загибелі військовослужбовців 17 травня від ворожого бомбардування в навчальному центрі в смт. Десна.

5. Нажаль, навіть під час військового стану в країні не припинилася політична боротьба між реальними конкурентами за владу і офісом Шостого Президента України. Про це свідчить вилучення з цифрового етеру опозиційних телеканалів та витягання на загал Мертведчука з показами проти П'ятого Президента України одночасно з початком Всесвітнього економічного форуму в Давосі, в якому беруть участь брати Клички з делегацією опозиційних до влади міських голів, зокрема, і чернігівським міським головою В.Атрошенко.

Після трьох місяців виснажливої Великої визвольної війни Українського народу проти московських комуно-фашистських загарбників перед Україною постають нові, але ще більш складні завдання.

Замало витримати перший удар ворога і встояти.

Переконаний, щоб ПЕРЕМОГТИ треба створити ефективну національну Державну машину управління країною, без тотального засилля некомпетентних і злодійкуватих посадовців, зрадників-малоросів і пристосуванців, яка здатна мобілізувати людей і ресурси на довготривале і виснажливе притистояння з ворогом на всіх фронтах, бо колективний Захід ніколи не відмовиться від споживання московських енергоносіїв та іншої сировини, а отже від продовження фінасування окупантів.

ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ ОБОРОНЦЯМ УКРАЇНИ!

Небо забирає найкращих...

СЛАВА УКРАЇНИ!
Категорія: Погляд | Переглядів: 48 | Додав: Соломаха | Рейтинг: 0.0 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Інформація


Форум патріота
"Чернігівський ФОРМАТ"
© НРУ 2007-2022