Статистика |
 | |
Початок » Погляд

У 2020 році, як стверджує статистика, в Україні спожито 117,7 млрд кВт∙год електроенергії, що на 2,56 млрд кВт∙год або 2,1% менше, ніж за 2019 рік.
Це сталося через падіння споживання електроенергії у галузі транспорту на 0,88 млрд кВт∙год або 13,39%, промисловості на 1.96 млрд кВт∙год або на 3,89%, а також у комунальних на 0,89 млрд кВт∙год або 5,89% та непромислових споживачів на 0,12 млрд кВт∙год або 1,59%.
Натомість населення спожило більше електроенергії на 1,2 млрд кВт∙год або на 3, 29%.
Отже, маємо неспростовний доказ падіння економіки України у 2020 році. І причиною цього є, звісно, не тільки Ковід19.
<
...
Далі »
 Чому саме 16 січня 2021 року, більш ніж через 30 років від початку активної фази боротьби за відновлення державності української нації, законодавці обрали першим днем застосування при обслуговуванні спожовачів, тобто в повсякденному житті громадян України, державної мови?
Питання риторичне.
Це буде або остаточна перемога над московською червоною отрутою, або в котре повториться, як тій культовій народній пісні для хохлів всієї СССР "Ти ж мене підманула, ти ж мене підвела, тиж мене молодого з ума , розуму звела..."
Тепер усе залежить тільки самих українців, їх бажання, щоб їх нащадки могли відрізнити ОТРУТУ від
...
Далі »
 Про цю історичну подію, що змінила Світ, партія влади і сьогодні намагається не нагадувати Українському народові. Натомість, настирливо нав’язує йому нову назву: «народ України». Наприклад, чернігівська місцева влада вкотре не спромоглася не тільки відзначити, але навіть провести хоч якійсь захід з нагоди 29-ї річниці Всеукраїнського референдуму за незалежність України 1 грудня 1991 року. Чому? Варто проаналізувати значення для світу і України цієї події. Нагадаю, що з 1992 року День Незалежності України за рішенням Верховної Ради відзначається 24 серпня 1991 року у зв’язку з прийняттям нею у цей
...
Далі »
По-перше, завершилася 30-річна епоха панування "червоних" директорів і комсомольців. Прийшов зірковий час 40-50-річних одинаків-бізнесюків, народжених і загартованих лихими 90-ми, які отримали шанс виплекати на наступні 30 років нову владну "еліту" з 20-30- річних ушлих шустрих пристосуванців.
По-друге, переобрання майже 95% міських, селищних, сільських голів теритоальних громад, зокрема й завдяки тотальному застосуванню ними адмінресурсу, засвідчило, що значна частина електорату швидко навтішалася новими ЗЕ-ліцамі і вже не налштована більше ризикувати своїм майбутнім та бажає мати хоча б синицю у руці, а ніж сподіватися на ЗЕ-журавля в небі.
По-третє, Україна занурилася в нову руїну - тотальну атаМАНщину, коли на місцях все вирішую
...
Далі »
 Як я дізнався вже потім, того ж суботнього вечора у вихідний день начальник відділу юстиції міської ради Павло Вовк на підставі довіреності від міського голови Олександра Соколова подав позов до Чернігівського окружного адміністративного суду з вимогою заборонити обласні організації «Демократичний Альянс» та іншим суб’єктам (фізичним та юридичним особам, громадським об’єднанням та політичним партіям, в тому числі зі статусом юридичної особи) під час проведення мирних масових зібрань (пікетування, хода, демонстрація, мітинг тощо) встановлювати малі архітектурні форми (намети, кіоски, навіси, в тому числі тимчасові та пересувні), використовувати звук
...
Далі »
Наступного, 2021 року, прихильники «рускава міра» святкуватимуть 300-річний ювілей створення Російської імперії, коли Сенат і Синод 22 жовтня (2 листопада) 1721 року, в день оголошення Ништадтсього миру у Північній війні, надали царю Петру Алексєєвічу титули «Отца Отечества» і «Императора Всероссийского».
Як стверджує російська Вікіпедія: «Принято считать, что с принятием Петром I императорского титула Россия превратилось из царства в империю и начался имперский период в истории страны».
Новий титул Московського царя чомусь негайно визнали впливові на той час протестанські країни Європи – Прусія й Голандія, а н
...
Далі »
Сьогодні про події у Кіптях Козелецького району Чернігівської області влада намагається не згадувати, бо багато з них і сьогодні перебуває на керівних посадах. А минуло 30 років з цієї яскравої сторінки боротьби за незалежність України початку 90-х років минулого століття на Чернігівщині.
Я був учасником тих подій. Хочу нагадати, що їх спровокувало, як раз напередодні святкування 1300-річчя заснування міста Чернігова, рішення президії Чернігівської обласної ради від 12 вересня 1990 року про заборону в’їзду на територію області представникам так званих «політизованих угрупувань», у першу чергу з західних областей України. Тому 22 вересня 199
...
Далі »
«Товарищи! Граждане! Братья и сестры!
Бойцы нашей армии и флота!
К вам обращаюсь я, друзья мої!» - так починався перший публічний виступ по радіо 3 липня 1941 року, опублікований також в газеті «Правда», Й. Сталіна після нападу Німеччини на СРСР.
Перші ж слова цього звернення засвідчили, що комуно-більшовицька ідеологія дає тріщину. Більш того, не чуване після Жовтневого перевороту і масового класового терору звернення «братья и сестры», а до військовослужбовців - «бойцы нашей армии» замість «красноармейцы и краснофлотцы»,«бойцы Красной Армии», або «Робоче-Крестьянской Красной Армии (РККА)» було тільки початком еволюції іде
...
Далі »
СРСР: воювали з німцями, а перемогли фашизм ! США: хрестовий похід до Європи... На початку травня 1945 року на Європейському континенті закінчилася найжахливіша в історії людства Друга світова війна. Але ще до того, 25 квітня 1945 року, відбулася зустріч радянських і американських військ на річці Ельбі. Безумовно, ця подія була предтечею переможного для союзників по антигітлерівській коаліції закінчення війни в Європі.
Символічно, що саме цього дня у далекому Сан-Франциско (США) відкрилася Установча конференція Організації Об'єднаних Націй (ООН), тобто "форуму націй-переможців", як писали т
...
Далі »
Кожний народ, що пишається перемогами, одержаними в боротьбі за свободу і незалежність своєї батьківщини, повинен свято шанувати пам'ять втрат, понесених в ім'я цих перемог. Cимволами таких втрат у чехів є — Лідице, французів — Орадур, білорусів — Хатинь, росіян — Хацунь. На жаль, для українців Корюківка такою поки що не стала. Судіть самі. Лідице Лі́дице (чеськ. Lidice)— шахтарське селище за 20 км на захід від Праги (Чехія) знищене на вимогу німецького уряду. Безпосереднім приводом для розправи над цивільним населенням було вбивство 27 травня 1942 ро
...
Далі »
|
|
| |