Вівторок, 30/Листопада/2021, 05:36
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна сторінка | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
Розділи новин
Заяви та звернення [256]
Анонси. Події [282]
Європейська інтеграція [155]
Громада та Влада [254]
Погляд [542]
Соціум [85]
Культура та Мистецтво [30]
Аналітика [42]
Освіта та навчання [9]
Церква та суспільство [30]
Законодавство [5]
Молодь [3]
Наше місто [55]
Злочинність [50]
Різне [38]
Наше опитування
Чи подобається наш сайт?
Всього відповіло: 317
Форма входу
Пошук по новинах
Друзі сайту

Народний Рух України

Народне Слово

Європейська Україна - портал чесних новин

Департамент культури і туризму Чернігівської ОДА

"Чернігівський ФОРМАТ"


Статистика
Початок » 2007 » Травень » 27 » “Рух – Українська правиця” : Йти на вибори і перемагати
“Рух – Українська правиця” : Йти на вибори і перемагати
13:43
Відозва виборчого блоку “Рух – Українська правиця” Народного руху України, Української Народної Партії, Української республіканської партії “Собор” до українського народу
Дорогий український народе!
1991 року ми здобули незалежність, за яку століттями боровся український народ. 2004 року ми разом на Майдані захистили наше право жити в демократичній, національній, соборній, заможній, європейській державі.
Проте обидва рази Україна не вповні використала можливості, що відкривалися перед нами. Ми досі не облаштували свого Українського дому, де людина почувалася б вільною й захищеною від злиднів та сваволі. Маючи змогу претендувати за своїм природно-ресурсним і людським потенціалом на місце серед провідних держав світу, ми за рівнем свого розвитку й життя перебуваємо на малопочесній межі першої й другої сотні.

В Україні досі вільно діють сили, які заперечують саме існування нашої держави, відверто зневажають святі для кожного українця поняття та цінності.
Національно-демократичні сили зробили неоціненний внесок у здобуття незалежності і в перемогу Майдану. Однак обидва рази вони були фактично відсторонені від влади, яку в результаті перебрали олігархічно-кланові угруповання. Маємо чесно визнати: це відбулося, зокрема, й через нашу роз’єднаність, через внутрішні чвари, помилки, на які нас спровокували ще на початку 1990-х зовнішні антиукраїнські чинники.
Ми повною мірою винесли уроки з цих помилок. Тому сьогодні знову об’єднуємо різні струмені національно-демократичного потоку у єдиний потужний блок “Рух – Українська правиця”, до чого закликав нас Вячеслав Чорновіл.
Ми урочисто оголошуємо: нам до снаги запропонувати Україні модерну українську перспективу й вивести її в число провідних держав світу. Нам до снаги реалізувати одвічне прагнення наших людей до вільного, заможного, духовно багатого життя на рідній землі.
Ми діятимемо в інтересах Української держави й української людини, захищаючи українського робітника й селянина, підприємця й промисловця, науковця й освітянина, військовика й правоохоронця, лікаря й митця, пенсіонера і молоду людину.
Ми присягаємо: завжди залишатися чесною силою, для якої в усьому святим пріоритетом буде національний інтерес.
Виборчий блок “Рух – Українська правиця” втілюватиме в життя наші завдання і пріоритети через своїх представників у парламенті і в органах державної влади, через тисячі депутатів місцевих рад і сотні тисяч своїх активістів.
Ми відкриті до співпраці в ім’я України й простягаємо руку нашим побратимам з інших національно-демократичних, патріотичних партій та організацій. Ми підтверджуємо, що утворимо в майбутньому єдину потужну національно-демократичну партію.
Ми готові йти на вибори і перемагати! У нашому виборчому списку не буде олігархів і корупціонерів.
Наше об’єднання відбулося в час Світлого свята Воскресіння Христового, і це є для нас є знаком: в українську політику повинні повернутися моральність і відповідальність перед людьми. Прикладом такої моральності й відповідальності буде “Рух – Українська правиця”.
Ми віримо: правда неодмінно переможе. І як воскрес Христос, воскресне Україна!

Ухвалено на Міжпартійному з’їзді виборчого блоку НРУ – УНП – УРП “Собор” “Рух – Українська правиця” 16 квітня 2007 року в м. Києві

Категорія: Заяви та звернення | Переглядів: 1390 | Додав: Майшев | Рейтинг: 0.0 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Інформація


Форум патріота
"Чернігівський ФОРМАТ"
© НРУ 2007-2021