Вівторок, 30/Листопада/2021, 05:32
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна сторінка | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
Розділи новин
Заяви та звернення [256]
Анонси. Події [282]
Європейська інтеграція [155]
Громада та Влада [254]
Погляд [542]
Соціум [85]
Культура та Мистецтво [30]
Аналітика [42]
Освіта та навчання [9]
Церква та суспільство [30]
Законодавство [5]
Молодь [3]
Наше місто [55]
Злочинність [50]
Різне [38]
Наше опитування
Чи подобається наш сайт?
Всього відповіло: 317
Форма входу
Пошук по новинах
Друзі сайту

Народний Рух України

Народне Слово

Європейська Україна - портал чесних новин

Департамент культури і туризму Чернігівської ОДА

"Чернігівський ФОРМАТ"


Статистика
Початок » 2007 » Червень » 11 » Юрій КОСТЕНКО: „ Ми домовилися, що на основі блоку НСНУ, Самооборони та Правиці може бути створено кілька партій”
Юрій КОСТЕНКО: „ Ми домовилися, що на основі блоку НСНУ, Самооборони та Правиці може бути створено кілька партій”
14:07
– Наскільки об’єднання „Наша Україна-Самооборона-Правиця” серйозне? Здається, у вас навіть назви різні. – Річ у тому, що це питання залишається відкритим. Є узгоджена назва виборчого блоку – „Наша Україна-Самооборона-Правиця”. Щодо скороченої назви, то поки що ведуться дискусії, чи варто це робити, бо виборці вже майже сформували свої симпатії до тих блоків, які об’єднуються у мегаблоки, тому зміна назви може заважати у проведенні ідентифікаційної кампанії блоку.
- Чи домовились ви, хто буде першим номером у списку?
- Сьогодні дискусія відбувалася здебільшого щодо майбутнього об’єднання. У центрі уваги була дискусія щодо єдиної партії. Українська народна партія не бачить можливості об’єднання в одну партію різних за ідеологією політичних сил. Це не європейська практика. Якщо ми говоримо про Європу, то є чіткі праві політичні сили, ліві, ліберали тощо.

- Ви домовилися не створювати одну партію?

- Ми домовилися питання щодо об’єднання партій ставити у множині. На основі блоку може бути створено кілька партій: одна – права, наприклад, на основі партій "Правиці"; одна - ліберальна, на основі "Нашої України" та "Самооборони", якщо ЛУЦЕНКО змінить свої політичні погляди із соціал-демократичних на ліберальні, – тоді вони можуть також створити одну партію.

– А першим номером хто буде?

– Мене це абсолютно не цікавить

– Але виборця зацікавить...

– Ні, річ у тому, що виборець сьогодні інакше ставиться до так званих партій вождистського типу. Багато обіцяли вожді й на останніх виборах – і нічого не зробили. Зараз ми важливі для виборця як команда. Команда тих, хто попри різні ідеологічні позиції, об’єднався задля збереження демократії в Україні, щоб Україна будувала Європу у своїй державі.

– Це правда, але хто очолює список, це теж важливо. Як виборці можуть голосувати, не знаючи, хто є першим номером.

– Будь ласка, дивіться на політичні сили, які ми об’єднали. Ми вже проводили окремі зустрічі і чуємо накази виборців: „Ви там розбирайтеся з ідеологією, але спочатку об’єднайтеся для того, щоб не було в Україні реваншу". Тому ми зробили те, що прагнув виборець. Виборець не казав, хто має очолити це об’єднання.

–Так буде перший номер?

– Звичайно, буде, але я хочу нагадати, що був перший номер у блоці „Наша Україна” – і що? Багато хто пам’ятає, хто це був? „Наша Україна” йшла під брендом Віктора Ющенка і зараз це – пропрезидентський блок, який утворився для реалізації програми Президента Ющенка і який, в першу чергу, об’єднався задля збереження всіх тих завоювань, які робили ми – праві політичні сили.

– Якщо ви хочете говорити про виправлення країни, то давайте поговоримо про це. От ми сьогодні обговорювали дві проблеми – нечесні суди, на які тиснуть, і правоохоронці, які досі не з народом. Що ваш блок зробить для того, щоб цю проблему хоча б зменшити?

–Треба мати 226 голосів і треба виборцю відверто про це казати. Якщо політична сила йде в парламент, не маючи можливості реалізувати свою програму через ухвалення відповідної якості законів, то всі обіцянки залишаються лише на папері.

Отже, якщо наш блок, наприклад, в коаліції з БЮТ матиме 226 голосів, тоді можна змінювати ситуацію через ухвалення Законів, в першу чергу, про судоустрій, прокуратуру, покарання тих, хто порушує закон, про відлучення бізнесу від влади, скасування депутатської недоторканості. Адже корупція починається з парламенту. Це і будуть кроки на зменшення корумпованості суспільства, які потім приведуть і до зменшення корумпованості судової гілки влади. Обіцяти просто, що ми прийдемо – і бандити сидітимуть у тюрмах, ми це вже проходили і виборець знає, що цим лозунгам довіряти неможливо. Треба починати із Закону і не корумпованої команди, яка б прагнула зробити те, що вимагає виборець.

5 канал, 7 червня 2007 р.
УНП

Категорія: Погляд | Переглядів: 1336 | Додав: Майшев | Рейтинг: 0.0 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Інформація


Форум патріота
"Чернігівський ФОРМАТ"
© НРУ 2007-2021