Понеділок, 17/Лютого/2020, 09:43
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна сторінка | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
Розділи новин
Заяви та звернення [248]
Анонси. Події [267]
Європейська інтеграція [153]
Громада та Влада [247]
Погляд [520]
Соціум [86]
Культура та Мистецтво [30]
Аналітика [42]
Освіта та навчання [9]
Церква та суспільство [30]
Законодавство [5]
Молодь [3]
Наше місто [55]
Злочинність [49]
Різне [38]
Наше опитування
Чи подобається наш сайт?
Всього відповіло: 313
Форма входу
Пошук по новинах
Друзі сайту

Народний Рух України

Народне Слово

Європейська Україна - портал чесних новин

Департамент культури і туризму Чернігівської ОДА

"Чернігівський ФОРМАТ"


Статистика
Початок » 2008 » Листопад » 7 » Звернення УНП до Уряду України щодо необхідності підтримки українського виробника в умовах економічної кризи
Звернення УНП до Уряду України щодо необхідності підтримки українського виробника в умовах економічної кризи
09:29
Українська Народна Партія занепокоєна наслідками світової фінансової кризи для економіки України.
Дедалі помітнішим стає вплив кризових явищ у банківській сфері на темпи зростання промислового виробництва. Унаслідок цього Україна опинилася перед реальною загрозою соціальних катаклізмів – таких, як масове безробіття та зниження рівня соціального забезпечення українців.
УНП констатує, що складна ситуація викликана не в останню чергу протекціонізмом уряду щодо імпорту товарів, внаслідок чого від’ємне торговельне сальдо наблизилося до позначки у 20 млрд. доларів США, а зовнішній борг за результатами перших трьох кварталів 2008 року перевищив 100 млрд. доларів США. Єдиним ефективним методом подолання наслідків економічної кризи в Україні Українська Народна Партія бачить цілеспрямовану підтримку державою національного виробника.

Саме таких заходів уже вжили уряди країн Європи, США та Японії, чим сприяли підвищенню об’ємів продажу товарів національного виробництва.
УНП переконана, що стимулюючи продукування і продаж товарів українського виробництва можна значною мірою обмежити негативні впливи світової фінансової кризи та запобігти стагнації української економіки.

Серед першочергових заходів УНП пропонує Уряду негайно внести такі зміни до Постанови Кабінету міністрів України «Про затвердження положення про закупівлю товарів, робіт і послуг за державний кошт»:

1. доповнити Постанову визначенням «Вітчизняний виробник – суб'єкт підприємництва – резидент, який здійснює виробництво товарів, виконує роботи чи надає послуги на території України»;

2. зобов’язати розпорядників державними коштами закуповувати лише товари та послуги, вироблені в Україні, окрім випадків, коли українська економіка не продукує аналогічних продуктів, або ж такий захід призведе до утворення штучних монополій, невідкладно розробити і прийняти Правила для дій у таких виняткових випадках;

3. заборонити державним та комунальним підприємствам (у тому числі казенним підприємствам, установам та господарським товариствам, у статутному капіталі яких державна частка акцій (часток, паїв) перевищує 50 відсотків, їх дочірнім підприємствам, а також підприємствам і господарським товариствам, у статутному капіталі яких 50 та більше відсотків належать державним, у тому числі казенним підприємствам і господарським товариствам) купляти легкові автомобілі, які вироблені не в Україні. Вартість легкових автомобілів для придбання такими підприємствами не повинна перевищувати 50 тисяч гривень.

УНП переконана, що таким чином державні кошти спрямовуватимуться на стимулювання саме національного виробника, а, отже, і на збереження робочих місць для зайнятих у виробничому секторі української економіки, сприятимуть зростанню обсягів продажу саме українських товарів, що допоможе стабілізувати та зміцнити національну валюту.

Ми вимагаємо від Уряду України почати діяти за принципом «Купуй українське!».

Категорія: Заяви та звернення | Переглядів: 964 | Додав: Майшев | Рейтинг: 0.0 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Інформація


Форум патріота
"Чернігівський ФОРМАТ"
© НРУ 2007-2020