Анонс. в ефірі Чернігівського обласного радіо відбудеться передача «Точка зору» - 15 Січня 2009 - .:Українська Народна Партія:. - Чернігівська Обл. Орг.
П'ятница, 10/Лютий/2012, 17:54
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна сторінка | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
Розділи новин
Заяви та звернення [152]
Анонси. Події [97]
Європейська інтеграція [3]
Громада та Влада [96]
Погляд [275]
Соціум [60]
Культура та Мистецтво [20]
Аналітика [26]
Освіта та навчання [6]
Церква та суспільство [6]
Законодавство [3]
Молодь [2]
Наше місто [36]
Злочинність [17]
Різне [32]
Наше опитування
Чи подобається наш сайт?
Всього відповіло: 250
Форма входу
Логін:
Пароль:
Пошук по новинах
Друзі сайту

Українська Народна Партія

Сайт Юрія Костенка

Народне Слово

Європейська Україна - Український Просвітницький Інститут

Управління культури і туризму Чернігівської ОДА

"Чернігівський ФОРМАТ"

Національний центр з питань євроатлантичної інтеграції України


Статистика
Початок » 2009 » Січень » 15 » Анонс. в ефірі Чернігівського обласного радіо відбудеться передача «Точка зору»
Анонс. в ефірі Чернігівського обласного радіо відбудеться передача «Точка зору»
14:41
15 січня о 18.30 в ефірі Чернігівського обласного радіо відбудеться передача «Точка зору», в якій обговорюватиметься дискусійні питання пов’язані з життям та діяльністю провідника Організації Українських Націоналістів Степана Бандери.
Участь в передачі візьмуть голова Чернігівської обласної організації Української народної молоді Андрій Глухенький, перший секретар Чернігівського обкому ЛКСМУ Едуард Шуман та очільник чернігівського представництва Інституту національної пам’яті Сергій Бутко.

Протягом ефіру слухачі зможуть поставити питання учасникам.

Ігор Левенок
Категорія: Анонси. Події | Переглядів: 343 | Додав: Майшев | Рейтинг: 5.0 |
Всього коментарів: 1
0  
1 Брязкало   (16/Січень/2009 14:30)
Носії політчних непорозумінь червоного серпа та молоту без всяких перешкод очернюють НАШУ УКРАЇНСЬКУ історію. А все таки "вони" визнають сам факт НАЦІОНАЛЬНО - ВИЗВОЛЬНОГО РУХУ і ПРОВІДНИКА ОУН СТЕПАН БАНДЕРА. Ця людина заслужила на шану всіх українців не тільки в Україні а і за її межами, де шанують БАНДЕРУ більше ніж "хтось" думає. Ідеологія яка є національною народжує потужну державу і могутню Націю. Українці мають право на повагу щодо своїх ГЕРОЇВ, Себе і своєї території. Мій погляд співпав з співрозмовниками на обласного радіо пана Андрія Глухенького, пана Сергія Бутка.

Борзнянська районна організація
Українська Народна Партія


Ім`я *:
Email:
Код *:
Форум патріота
"Чернігівський ФОРМАТ"
Створити сайт безкоштовно Олександр Майшев © УНП 2007