Вівторок, 31/Березня/2020, 08:27
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна сторінка | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
Розділи новин
Заяви та звернення [248]
Анонси. Події [267]
Європейська інтеграція [153]
Громада та Влада [247]
Погляд [520]
Соціум [86]
Культура та Мистецтво [30]
Аналітика [42]
Освіта та навчання [9]
Церква та суспільство [30]
Законодавство [5]
Молодь [3]
Наше місто [55]
Злочинність [49]
Різне [38]
Наше опитування
Чи подобається наш сайт?
Всього відповіло: 313
Форма входу
Пошук по новинах
Друзі сайту

Народний Рух України

Народне Слово

Європейська Україна - портал чесних новин

Департамент культури і туризму Чернігівської ОДА

"Чернігівський ФОРМАТ"


Статистика
Початок » 2009 » Червень » 1 » УНП закликає перешкодити конституційному перевороту Тимошенко та Януковича
УНП закликає перешкодити конституційному перевороту Тимошенко та Януковича
21:27
УНП закликає НУНС зібратися в повному складі, щоб завадити конституційному перевороту ТИМОШЕНКО та ЯНУКОВИЧА
«Конституційний лад – у небезпеці внаслідок активних переговорів про персональний розподіл влади між Юлією ТИМОШЕНКО та Віктором ЯНУКОВИЧЕМ, які з травня розпочали безпосередні політичні контакти. Усі політичні сили фракції «Наша Україна – Народна самооборона» мають зібратися у Верховній Раді у повному складі для обговорення загроз, які несуть державності сепаратні переговори БЮТ та Партії регіонів», - говориться в заяві Української народної партії за підписом її лідера Юрія КОСТЕНКА.

Українська народна партія констатує, що «всі зміни до Конституції України мають проводитись у відповідності до вимог чинного Основного Закону». «Наміри ТИМОШЕНКО та ЯНУКОВИЧА запровадити вибори Президента України в парламенті без згоди на те українських громадян є грубим порушенням Конституції й брутальним обмеженням їх демократичних прав», - говориться в заяві УНП. «Конституційний переворот веде до консервування на десятки років олігархічного устрою влади в Україні», - вважає УНП. «Розподіл влади між лідерами двох політичних мегаблоків, що представляють інтереси великого капіталу, призведуть до нехтування інтересів широкого загалу українців, - інтелігенції, селян, малих та середніх підприємців, робітників», констатує УНП. «Лише народний опір може завадити ТИМОШЕНКО, яка не бере подвійний податок з олігархів, вдвічі підвищити податки для малого бізнесу, як це вже зроблено сьогодні», - говориться в заяві.

«Українська народна партія, яка стояла у витоків української державності і працювала для розвитку демократії, рішуче протидіятиме реалізації сценаріїв згортання демократичних процесів», - говорить в заяві. «Треба спитати у людей, які є найкращими суддями, чи хочуть вони, щоб за планами БЮТ та ПР з демократією в Україні було покінчено до 2024 року?», - констатує УНП. Партія запевняє, що «вимагатиме у Президента України провести всеукраїнський референдум щодо доцільності змін до Конституції України та звернутися до Венеціанської комісії, яка є правовим експертним органом ЄС». В разі, «якщо умови УНП не буде виконано, партія вимагатиме виходу фракцій із складу більшості, яка стала ширмою для сепаратних переговорів БЮТ та ПР, а також закличе українців до акцій громадянської непокори, як в 2004 році», наголошується в заяві.

Далі повний текст заяви:

Заява Української народної партії з приводу термінового скликання засідання фракції

НУНС в парламенті для попередження конституційного перевороту
Конституційний лад – у небезпеці внаслідок активних переговорів про персональний розподіл влади між Юлією ТИМОШЕНКО та Віктором ЯНУКОВИЧЕМ, які з травня розпочали безпосередні політичні контакти. Усі політичні сили фракції «Наша Україна – Народна самооборона» мають зібратися у Верховній Раді у повному складі для обговорення загроз, які несуть державності сепаратні переговори БЮТ та Партії регіонів.
Всі зміни до Конституції України мають проводитись у відповідності до вимог чинного Основного Закону. Наміри ТИМОШЕНКО та ЯНУКОВИЧА запровадити вибори Президента України в парламенті без згоди на те українських громадян є грубим порушенням Конституції й брутальним обмеженням їх демократичних прав. Конституційний переворот веде до консервування на десятки років олігархічного устрою влади в Україні. Розподіл влади між лідерами двох політичних мегаблоків, що представляють інтереси великого капіталу, призведуть до нехтування інтересів широкого загалу українців, - інтелігенції, селян, малих та середніх підприємців, робітників. Лише народний опір може завадити ТИМОШЕНКО, яка не бере подвійний податок з олігархів, вдвічі підвищити податки для малого бізнесу, як це вже зроблено сьогодні.
Українська народна партія, яка стояла у витоків української державності і працювала для розвитку демократії, рішуче протидіятиме реалізації сценаріїв згортання демократичних процесів. Треба спитати у людей, які є найкращими суддями, чи хочуть вони, щоб за планами БЮТ та ПР з демократією в Україні було покінчено до 2024 року?. Партія вимагатиме у Президента України провести всеукраїнський референдум щодо доцільності змін до Конституції України та звернутися до Венеціанської комісії, яка є правовим експертним органом ЄС.
Якщо умови УНП не буде виконано, партія вимагатиме виходу фракцій із складу більшості, яка стала ширмою для сепаратних переговорів БЮТ та ПР, а також закличе українців до акцій громадянської непокори, як в 2004 році.

прес-служба УНП.

Категорія: Заяви та звернення | Переглядів: 702 | Додав: Майшев | Рейтинг: 5.0 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Інформація


Форум патріота
"Чернігівський ФОРМАТ"
© НРУ 2007-2020