Вівторок, 30/Листопада/2021, 05:25
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна сторінка | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
Розділи новин
Заяви та звернення [256]
Анонси. Події [282]
Європейська інтеграція [155]
Громада та Влада [254]
Погляд [542]
Соціум [85]
Культура та Мистецтво [30]
Аналітика [42]
Освіта та навчання [9]
Церква та суспільство [30]
Законодавство [5]
Молодь [3]
Наше місто [55]
Злочинність [50]
Різне [38]
Наше опитування
Чи подобається наш сайт?
Всього відповіло: 317
Форма входу
Пошук по новинах
Друзі сайту

Народний Рух України

Народне Слово

Європейська Україна - портал чесних новин

Департамент культури і туризму Чернігівської ОДА

"Чернігівський ФОРМАТ"


Статистика
Початок » 2009 » Червень » 10 » Мена. Відбувся X фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Перлина»
Мена. Відбувся X фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Перлина»
16:07
31 травня 2009 року в м. Мена Чернігівської області відбувся X фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Перлина»
У фестивалі взяли участь – 372 конкурсанти з 6 районів нашої області: Корюківківський, Сосницький, Новгород- Сіверський, Носівський, Бахмацький та Менський.
Спонсорами заходу були: Міська рада , редакція газети „Наше слово” та редактор Олександр Миколайович Назаренко, голова обласної організації Української Народної партії Володимир Федорович Ступак, голова районної організації Української Народної партії Василь Миколайович Леоненко.

Гостями фестивалю були - ансамбль скрипалів Корюківської музичної школи, поетеса Надія Галковська та депутат Роменської міської ради, поетеса, композитор Зоя Солярик та 30 учасників с. Гориничі Київської області.

Переможцями стали:

Номінація вокал

-Дитяче вокальне тріо студії естрадно-фольклорного співу «Сіверські перлини»
м. Новгород-Сіверськ – Гран – прі.

-Вокальний ансамбль «Ритм» м. Корюківка (естрадний спів) - І місце;

-Ансамбль «Весняночки» Київська область с. Гориничі (естрадний спів) - І місце;

-Карета Олександр (естрадний спів) - І місце;

-Неруш Ганна (естрадний спів) - І місце;

-Колумбет Вікторія Київська область с. Гориничі (естрадний спів) - І місце;

-Ансамбль «Весняночки» Київська область с. Гориничі (естрадний спів) – І місце;

-Гаврик Марія м.Мена ( естрадний спів) - ІІ місце;

-Дует бандуристок у складі Даденової Юлії та Даденової Аліни м.Мена

( академічний спів) - ІІ місце;

-Федю Аліна м.Мена (естрадний спів)- ІІ місце;

-Вокальний ансамбль «Співоча пташка» м.Мена - ІІ місце;

-Майстренко Валерія м.Мена (естрадний спів)- ІІ місце;

-Дяченко Руслана (народний спів) – ІІ місце;

-Супрун Надія (естрадний спів) – ІІ місце;

-Зюзько Діана, Рябко Катерина (естрадний спів) ІІ місце;

-Квартет «Перепілочка» Київська область с. Гориничі (естрадний спів) – ІІІ місце;

Номінація хореографія

-Цирковий колектив «Юність» Гран-прі;

-Савченко Ганна м. Сосниця (сучасний танець) – І місце;

-Танцювальний колектив «Сюрприз» (сучасний танець) м. Мена - І місце;

-Танцювальний колектив «Барвінок» м. Мена (сучасний танець)- ІІ місце;

-Танцювальний колектив «Веселка» м. Сосниця - ІІ місце;

-Танцювальний колектив «Світлячок» (народний танець) м. Носівка – ІІІ місце.

Вітаємо переможців та бажаємо нових творчих здобутків!


Категорія: Культура та Мистецтво | Переглядів: 1427 | Додав: Майшев | Рейтинг: 0.0 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Інформація


Форум патріота
"Чернігівський ФОРМАТ"
© НРУ 2007-2021