Вівторок, 25/Січня/2022, 19:51
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна сторінка | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
Розділи новин
Заяви та звернення [256]
Анонси. Події [286]
Європейська інтеграція [155]
Громада та Влада [254]
Погляд [542]
Соціум [85]
Культура та Мистецтво [30]
Аналітика [42]
Освіта та навчання [9]
Церква та суспільство [30]
Законодавство [5]
Молодь [3]
Наше місто [55]
Злочинність [50]
Різне [38]
Наше опитування
Чи подобається наш сайт?
Всього відповіло: 318
Форма входу
Пошук по новинах
Друзі сайту

Народний Рух України

Народне Слово

Європейська Україна - портал чесних новин

Департамент культури і туризму Чернігівської ОДА

"Чернігівський ФОРМАТ"


Статистика
Початок » 2009 » Грудень » 22 » Лідер правих Юрій Костенко пропонує економічний націоналізм
Лідер правих Юрій Костенко пропонує економічний націоналізм
17:40
Економічний націоналізм – єдиний шлях для збагачення українців
Голова Української народної партії, народний депутат та кандидат на пост Президента України Юрій Костенко в Чернігові розповів як вийти з кризи. Зустріч з журналістами пройшла в єдиній українській книгарні міста «Інтермецо». На думку політика людство поки що не придумало ефективнішої схеми заходів для подолання економічних негараздів ніж підтримка власного товаровиробника.

Програма провідника правих Юрія Костенка основана на економічному націоналізмі. Сутність ідеї економічного націоналізму викладена в гаслі «Роби українське! Купуй українське! Захищай українське – бо це твоє!». Для УНП і Юрія Костенка це означає: стимулювання в Україні національного виробництва, сприяння продажу української продукції, захист національних інтересів в міждержавних стосунках.
За словами кандидата в президенти, аналогічна стратегія у різні часи виводила посткомуністичну Польщу, Балтію, країни ЄС та США з економічних криз. Елементи цієї програми, реалізовані командою УНП на місцях, також засвідчили свою ефективність. Костенко навів приклад Полтавської області та міста Івано-Франківська, де партійці «губернатор» Валерій Асадчев та мер Віктор Анушкевичус не допустили падіння економіки в своїх регіонах. Натомість, як зазначив Юрій Костенко, саме представники Української народної партії показують всій Україні як треба працювати в кризу, щоб відбувалося економічне піднесення.
УНП підтримує підприємців всюди, де має владу, і хоче поширити цей досвід на всю країну
Зарплата у півтори тисячі доларів стане реальною в Україні за умови, якщо влада зробить крок назустріч своїм «середнякам», – вважає народний депутат. Для цього, за словами Костенка, Українська народна партія вимагає від держави сприяти національному виробникові і спростити умови роботи для малого підприємництва, як найбільш традиційної форми господарювання українців.
Щоб стимулювати бізнес, політик пропонує не менше ніж на 2 роки звільнити від сплати податків новозасновані малі підприємства. Юрій Костенко заявив також, що праві, яких він представляє, пропонують полегшити життя середнім та малим підприємствам, дозволивши їм сплачувати податки не частіше двох разів на рік. На думку кандидата в президенти, гроші з державного бюджету повинні допомагати українському підприємцю-виробнику, а не іноземцям. В зв’язку з тим, на вимогу УНП, Верховна Рада передбачила, витрачання коштів державного та місцевих бюджетів виключно на товари та послуги національного виробника.
Захист селян має бути пріоритетом української влади
Одним з основних завдань своєї політичної програми Юрій Костенко вважає захист селян. Досягненням своєї партії політик вважає відтермінування заборони реалізації необробленого молока та туш подвірного забою до 2015 року. Завдяки цьому вдалося уникнути зубожіння великої кількості селян, для яких продаж цих продуктів – єдиний заробіток. Також фактично вдалося уникнути безконтрольного продажу землі. На думку народного депутата, якби селян позбавили сенсу тримати худобу, автоматично втратився би сенс мати у власності земельні паї.
Разом з тим, Юрій Костенко вимагає від уряду вжити термінових заходів щодо збільшення і модернізації боєнь та забійно-санітарних пунктів, для забезпечення цивілізованих умов на ринку заготівлі молока.
Складовою програми кандидата є план заходів щодо подолання безробіття на селі. Відповідні законопроекти представники УНП внесли на розгляд парламенту.
УНП стане партією влади й об’єднає праві сили в Україні
Відповідаючи на запитання журналістів, Юрій Костенко зазначив, що серед правих політичних сил нажаль панує розбрат. В зв’язку з тим, Українська народна партія бере на себе роль провідника правої ідеології. Політик висловив переконання, що рано чи пізно УНП стане партією влади, адже там, де працюють висуванці цієї сили, панує порядок.
Обирай українське
Метою Української народної партії є запровадження ефективної влади через: проведення виборів до парламенту за відкритими партійними списками. Це дозволить громадянам контролювати персональний склад законодавчого органу, зменшить можливості для політичної корупції; заборону «іменних» блоків як способу свідомого обдурювання виборців – вважає Юрій Костенко.
Українці не платитимуть іноземцям
Треба покінчити назавжди із практикою дотації інших країн коштом українців. Адже, купуючи іноземну продукцію, 70% її вартості ми віддаємо закордонному виробнику. Не слід грати в «піддавки» й з Росією, купуючи у неї газ за світовими цінами, і натомість здійснюючи газовий транзит в чотири рази дешевше, ніж в інших країнах Європи. УНП пропонує за три роки повністю перейти на українські енергоносії, - вугілля, газ, уран, нафту, – та зробити більш дешевими, – а значить конкурентоспроможними, – українські товари. Програма УНП також передбачає інтеграцію України в міжнародні транспортні коридори, частиною яких стануть дороги європейської якості до кожного українського села. Завдяки цьому, Україна отримає можливість, як мінімум на третину, підвищити доходи в бюджет, – а це фінансування соціальних програм, медицини, освіти, підвищення зарплат та пенсій. Те, що допомагає українцям жити заможніше, має бути підтримано державою, а – що б’є по їх гаманцю, є неприпустимим. І саме така політика об’єднає захід, центр та схід України – підсумував Юрій Костенко.
Категорія: Анонси. Події | Переглядів: 1315 | Додав: levenok | Рейтинг: 5.0 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Інформація


Форум патріота
"Чернігівський ФОРМАТ"
© НРУ 2007-2022