Великої визвольної війни Українського народу проти московських комуно-фашистських загарбників.
У Києві буйно квітне біла духмяна акація, а Чернігів - наступний.
Напередодні, вперше в історії незалежної України, Посли Республіки Молдова, Республіки Індія і США урочисто вручили Президенту України вірчі грамоти не в Мар'їнському палаці, а на території Національного заповідника «Софія Київська» за участю представників усіх іноземних держав, посольства яких уже відновили роботу в Україні.
А таких вже 50.
Крім того, Шостий Президент України вручив державні нагороди Послу Польщі в Україні Бартошу Ціхоцькому та Апостольському нунцію, архієпископу Вісвальдасу Кульбокасу, до речі, громадянину Литви, які єдині з послів іноземних держав всі 99 днів повномасштабної війни не залишали Київ.
Таким чином, Україна перейшла у рішучий наступ.
Поки що на ІДЕОЛОГІЧНОМУ фронті.
Держава Україна перед усім Світом продемонструвала, що саме Україна має більш ніж 1000-літню державність і не збирається ділитися з Московією своєю славною історією.
Отака асіметрична відповідь на маячню московських комуно-фашистів щодо створення України тов. Лєніним.
Нарешті, Україна, як Держава, без оглядки на Москву, постає з глибини віків.
Тож стають лише сторінками Великої історії Держави України-Русі, а не початком історії України, зокрема, Козаччина, Хмельниччина, Мазепа, Коліївщина, Тарас Шевченко та визвольні змагання 1917-1921 років.
Адже Софі́йський собо́р або Софі́я Ки́ївська — визначна пам'ятка історії та архітектури України, збудована у 1011–1018 роках київським князем Ярославом Володимировичем (983/987 — 20 лютого 1054).
Саме Ярослав Мудрий - Великий князь київський (1015—1018, 1019—1054) започаткував укладання першого літописного зводу 1037—1039 років та першого писаного зводу законів — «Руської правди» та уклав шлюбні відносини з багатьма європейськими правителями.
Це другий син Великого київського князя Володимира Святославича (960/963 - 15 липня 1015), хрестителя Русі.
Натомість, інший син Володимира Святославовича Мстислав Володимирович (бл. 983 - 1036) заснував Чернігівське князівство і правив ним у 1024 -1036 роках.
До речі, Ярослав Володимирович 1026 року уклав угоду із братом Мстиславом, поділивши Руську землю по Дніпру; отримав Київ з Правобережжям, а Мстислав — Чернігів з Лівобережжям.
Після смерті Мстислава (1036) став одноосібним володарем Русі.
Тож чи визнає аристократична Європа зазіхання Держави Україна, а не Московії, на чільне місце в історії середньовічної Європи?
Час покаже.
Водночас, Чернігово-Сіверщина у 2024 році має урочисто відзначати 1000-річчя Чернігівського князівства, а Україна вперше святкувати 28 липня День Української Державності - у День Хрещення Київської Руси-України, коли вшановується пам’ять про видатного державотворця, святого рівноапостольного князя Київського Володимира Великого.