Початок » 2025»Квітень»1 » 1133-й день. Вибори-2025: може ворогу саме це й потрібно…
1133-й день. Вибори-2025: може ворогу саме це й потрібно…
13:04
1133-й день.
Великої визвольної війни Українського народу проти орд російсько-рашистських окупантів та їхніх посіпак.
12-й рік чергової московсько-української війни.
Весняний дрібний дощ намагається трохи надолужити відсутність снігу, що добре для врожаю. Однак з квітневим теплом схоже доведеться почекати до Великодня.
Поки в медіа йде жваве обговорення схоже безплідних перемовин в Саудівській Аравії, зокрема, про зупинку бойових дій на Чорному морі і атак на енергетичну інфраструктуру, а заклопотані діями США європейці майже безперервно перемовляються щодо подальшого свого існування без військової потуги США в Європі, ворог продовжує тиснути по всій лінії фронту, найважче на Покровському та Лиманському напрямках.
Водночас епопея з утриманням Суджанського плацдарму завершилася разом з початком перемовин у Джидді.
Після масованих терористичних атак з повітря щоночі з використанням більш ніж сотні ударних дронів по житловим забудовам і інфраструктурним об’єктам від Сум до Одеси, рашисти, можливо через заплановану третю телефонну розмову між тов. Пу і 47-м Президентом США, вперше за шість місяців не атакували в ніч на 1 квітня. Востаннє така «тиха» ніч була в Україні 14 жовтня минулого року.
1 квітня - День сміху або День усіх дурнів.
Щось не до сміху…
1 квітня (20 березня за юліанським календарем) 1809 року народився Микола Гоголь (Яновський) — російський письменник українського походження.
На п’ять років потому, 9 березня (25 лютого) 1814 року, - Тарас Шевченко.
уbr />Перший був малоросійським шляхтичем, обласканим увагою царського двору, і тому став культурним символом імперської Росії для Заходу, другий, народжений кріпаком, - національним героєм і символом України.
Українці, на відміну від Миколи Гоголя, зробили правильний вибір 1 грудня 1991 року – незалежну Україну, яку тепер захищають від рашистської навали і їхніх посіпак.
На тлі сподівань про «заморозки» війни, звісно, завдяки зусиль 47-го Президента США, до 20 квітня і швидкого підписання з США «боргової» угоди про рідкоземельні копалини. медіа заполонила злива міркувань «експертів» про майбутні вибори і вірогідних кандидатів на них.
Нагадаю, що згідно статті 75 Виборчого кодексу України Президентом України може бути обраний громадянин України, який на день виборів досяг тридцяти п’яти років, має право голосу, володіє державною мовою і проживає в Україні протягом десяти останніх перед днем виборів років. До речі, проживання в Україні за цим Кодексом означає, зокрема, перебування громадян України у встановленому законодавством порядку у відрядженні за межами України в закордонних дипломатичних установах України, міжнародних організаціях та їх органах.
Яка ж чудова нагода для офісу Шостого Президента України не допустити до виборів тих хто з тих чи інших причин зараз перебуває чи перебував за кордоном. Наприклад, скасувати відрядження на передодні висування кандидатів в президенти і не впустити назад в Україну.
Чи можливо таке?
Звісно. Адже позачергові вибори народних депутатів України 21 липня 2019 року, які відбулися за змішаною системою імені януковича зразка 2002, 2012 років, були явно неконституційними. Однак «мудрий» КСУ «відмовився» розглядати це питання по суті. До речі, зараз КСУ є не комплектним і не може виконувати свої функції.
До речі, щоб й Верховна Рада України стала нелегітимною достатньо скласти депутатські повноваження і втекти за кордон лише 101 "втомленому" депутату-мажоритарнику з 175.
Схоже більш ніж три роки великої війни «втомили» очікуванням змін не тільки західного виборця і глобальний бізнес, але, на жаль, й декого в Україні.