1170-й день.
Великої визвольної війни Українського народу проти орд російсько-рашистських окупантів та їхніх посіпак.
12-й рік чергової московсько-української війни.
Кінець квітня і особливо початок травня виявся і холодним у ночі, і навіть сонячним удень. На жаль, так необхідних дощів для врожаю не дочекалися. Більш того, заморозки пошкодили не тільки абрикоси, але й навіть волоські горіхи.
Незважаючи на гучність розмов в медіа про перемовини щодо припинення вогню на 30 днів, рашисти запропонували в односторонньому порядку лише припинити вогонь 8-10 травня для проведення параду 9 мая на Червоній площі в Москві за участі товариша Сі та їніх посіпак рашистів. Які ще треба 47-му президенту США і американців докази, що рашисти і китайськи комуняки – це одна команда по демонтажу демократії у світі? Чи трампісти планують до них приєднатися, щоб поділити світ на трьох, як це вже було у 1945 році?
До речі, невже досі не зрозуміло, що ескалація збройного конфлікту між Індією і Пакистаном, в першу чергу, на руку китайським комуністам?
Тривають спроби ворога окупувати як найбільше української землі, і терором, медіа атаками, зокрема на ТЦК, примусити українців до капітуляції.
Так у ніч на 24 квітня (із 19.30 23 квітня) рашисти здійснили один з потужніших комбінованих ударів ракетами різних типів повітряного, наземного та морського базування, а також ударними БпЛА типу Shahed та дронами-імітаторами інших типів, а саме:
- 11 балістичних ракет Іскандер-М/KN-23 (райони пусків — Брянська, Воронезька, Курська обл.). Збито 7;
- 37 крилатих ракет Х-101 зі стратегічних бомбардувальників Ту-95мс (район пусків — Саратовська обл.). Збито 31;
- 6 крилатих ракет Іскандер-К (район пусків — Донецька обл.);
- 12 крилатих ракет Калібр (із акваторії Чорного моря). Збито 6;
- 4 керовані авіаційні ракети Х-59/Х-69 із літаків тактичної авіації (район пусків — Бєлгородська обл.). Збито 4;
- 145 ударних БпЛА Shahed/дронів-імітаторів різних типів (із районів Брянськ, Міллерово, Курськ, Приморсько-Ахтарськ; Чауда - ТОТ Криму). Збито 64.
Крім того, 68 ворожих безпілотників-імітаторів — локаційно втрачені (без негативних наслідків).
Внаслідок атаки постраждали Київщина, Харківщина, Дніпропетровщина, Житомирщина, Запоріжжя та Хмельниччина.
Основний напрямок удару — столиця України місто Київ.
Внаслідок масованого удару по Києву загинули щонайменше 8 людей. Постраждали понад 70, зокрема 6 з них - діти. Пошкодження та руйнування житлових будинків зафіксовані у Святошинському, Солом'янському, Голосіївському, Оболонському та Шевченківському районах.
Перший тривожний дзвінок стався й у Європі. 28 квітня в Іспанії, Португалії та окремих районах Франції сталася масштабна аварія в електромережі. Причина поки що невідома.
Сподіваємось, що обрання з другої спроби канцлером ФРН 198 см, 69-річного консерватора-католика і першого в історії ФРН канцлера-мільйонера Ф. Мерця, дещо стабілізує європейську антирашистську вісь Франція-ВБ-ФРН-Балти. Можливо, в разі проєвропейського вибору поляків і румунів, які обирають нових президентів, Польща і Румунія теж приєднаються до неї.
8 травня - День памʼяті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років. Цього року це ще й 80-ті роковини завершення війни в Європі, які 47-й президент США оголосив днем перемоги США на нацизмом.
Україна вшановує кожного, хто боровся з нацизмом та пам'ять мирних цивільних людей, які загинули або постраждали від бойових дій та окупації їхніх міст і сіл, дітей війни, примусових робітників.
Переконаний, що саме бажання сподобатися адміністрації 47-го президента США спонукало офіс Шостого Президента України приурочити до цієї дати ратифікацію у турборежимі скандальної угоди без гарантій безпеки «про корисні копалини» України, підписаної 30 квітня у Вашингтоні черговою Юлею.
Ні, не Тимошенко, яка організувала 18 січня 2009 року підписання кабальних «газових угод» в Москві, а чернігівкою Свириденко, яка підписала угоду «про корисні копалини», начебто з утаємниченими додатками, саме до 100 днів перебування на посаді чинного президента США.
На жаль, це навряд чи спонукає 47-го президента США і його прихильників до висадки американців в Україні, щоб зупинити рашистів, як це зробили їхні пращури 6 червня 1944 року у Нормандії, щоб здолати нацизм у Європі.