Великої визвольної війни Українського народу проти московських комуно-фашистських терористів.
Останній день прохолодного, дощовитого літа 2022 року.
З Московії повідоміли, що на 92-му році життя, у вечорі 30 серпня, після тривалої важкої хвороби помер Міхаіл Горбачов (нар. 02.03.31) - перший і останній президент СССР (15.03.90 - 25.12.91), генеральний секретар ЦК КПСС (11.03.85 - 23.08.91).
В офісі Шостого президента розмірковують, як на це реагувати...
Це подія світового масштабу, яка безсумніву, інформаційно "переб'є" на Заході і війну в Україні, і візит до Запорізької АЕС місії МАГАТЕ, і реальну загрозу світової ядерної катастрофи.
Немає сумнівів, що з фізичною смертю Міхаіла Горбачова, Леоніда Кравчука та усунення від влади у Казахстані клану Нурсултана Назарбаєва в минуле, не досягнувши 100-річчя, відійшла ціла епоха, епоха СССР.
Генсек Горбі безпосередньо, як й Дональд Рейган, причетний до закінчення Холодної війни (1947-1991), мирного демонтажу комуністичного СССР і Варшавського військового блоку і тому є одним з популярних на Заході політичних діячів ХХ століття і ненависним для московських імперців, а також для запроданців і деяких ура-патріотів в Україні.
Водночас, Михайло Горбачов, його дружина Раїса, його найближчий послідовний соратник комсорг Віктор Мироненко мають українське коріння і родинні зв'язки з Чернігівщиною, зокрема, з Куликівщиною.
Політика поховають на Новодівичому цвинтарі в Москві, поряд з дружиною Раїсою.
ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ!
Однак не варто сподіватися, що в Україні, чи, навіть, Куликівці з'явиться вулиця чи провулок на честь Михайла Горбачова, Пєрєстройкі чи Гласності на відміну від Левка Лук'яненка, який, до речі, навчався в один час з Михайлом і Раїсою Горбачовими на юридичному факультеті МГУ ім. Ломоносова.
Нажаль, сьогодні в Україні і у Світі найбільш популярними діячами у "втомленого" війною електорату є не політики і державні діячі, які змінюють Світ на краще, а спритні артисти, телеведучі, аристовичі і гордони.