
Сьогодні можна сказати, що декомунізація і деколонізація топоніміки Чернігівщини завершена.
Нарешті.
Розпорядженням № 831 начальника Чернігівської обласної військової адміністрації В'ячеслава Чауса від 22 червня 2026 року перейменовані останні вулиці міст і сіл краю, які несли відбиток совєтчини.
Мене особисто радує, що нарешті розблоковано перейменування вулиць у Чернігові - позбавлена самоврядності міська рада не могла до цих питань добратися, а начальнику міської військової адміністрації воно не з руки.
Відтепер у Чернігові є вулиця Симона Петлюри! Є вулиця Воїнів УПА! Є вулиця Андрія Мельника! І хай нащадки колонізаторів рвуть собі волосся в одному чи в кількох місцях, але ми, українці, самі визначатимемо своїх герої
...
Далі »