Великої визвольної війни Українського народу проти московських комуно-нацистських терористів.
Триває безсніжна похмура не зовсім січнева погода. На радість комунальникам не потрібно відкидати сніг, посипати вулиці і дороги сіллю і піском, а українцям витрачати зайві ресурси на опалення.
Мабуть, на фронті у бліндажах і окопах за такої погоди трохи комфортніше.
Масована атака ворога ракетами і дронами 26 січня завдала значних пошкоджень генеруючим потужностям та високовольтним мережам. Тривають аварійні відключення у Харківській, Донецькій, Запорізькій, Кіровоградській, Київській, Черкаській, Житомирській, Волинській, Львівській, Рівненській областях.
Напередодні, управління контролю за іноземними активами Міністерства фінансів США включило РФівську ПВК «Вагнер» до списку транснаціональних злочинних організацій. а на пов'язаних із нею фізичних та юридичних осіб накладено санкції.
США звинувачує «вагнерівців» у причетні до серйозної злочинної діяльності, в тому числі масових страт, згвалтувань, викрадень дітей та фізичного насильства у різних країнах світу – Україні, Сирії, Центральноафриканській Республіці та Малі.
Війна триває… Гинуть люди… Пам’ять залишається.
27 січня - Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту, запроваджений рішенням Генеральної Асамблеї ООН від 1 листопада 2005 року.
Саме цього дня 1945 року солдати 1-го Українського фронту Червоної Армії визволили в'язнів найбільшого нацистського табору смерті Аушвіц-Біркенау в Освенцімі.
За час існування цього концтабору в ньому загинуло, за різними оцінками, від 1,5 до 2,2 млн людей. За загальними оцінками, жертвами масового знищення євреїв під час Другої світової війни разом з 4,5 млн дорослих, стали 1,5 млн дітей.
В Україні на державному рівні, відповідно до постанови Верховної Ради України від 5 липня 2011 р. № 3560-VI "Про 70-річчя трагедії Бабиного Яру", вперше відзначили Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту у 2012 році.
До того ж 22 вересня 2021 року 283 народних обранців ухвалили, ініційований Бужанським М.А. та іншими 49 депутатами, Закон України «Про запобігання та протидію антисемітизму в Україні» № 1770-IX, яким проявом антисемітизму визначено, зокрема, заперечення факту переслідування і масового знищення євреїв під час Другої світової війни (Голокост).
9 жовтня 2021 року цей закон набрав чинності.
15 лютого 2022 року 295 народних депутати України ухвалили, ініційований Бужанським М.А. та іншими 47 депутатами (№ 5110 від 19 лютого 2021 року), Закон України «Про внесення змін до статі 161 Кримінального кодексу України для реалізації положень Закону України "Про запобігання та протидію антисемітизму в Україні", яким запроваджується кримінальна відповідальність за прояви антисемітизму: від 3400 гривень штрафу до восьми років ув'язнення.
21 лютого 2022 року цей Закон направлено на підпис Шостому Президенту України.
Чому Закон досі не підаписаний?
Невідомо.
Може варто запитати й у Держави Ізраїль чому бракує 61 депутата кнесету, щоб визнати, організований комуно-савєтським тоталітарним режимом, масовий голодомор 1932-33 року Геноцидом українського народу?
Чому нащадки людей, які пережили Голокост - один з найжахливіших злочинив проти людяності, як і московські комуно-нацистські терористи, офіційно не визнають Великий терор проти українців голодом у 1932-33 роках Геноцидом українського народу?
Питання риторичне.
Геноцид українського народу через відсутність власної незалежної держави тривав кілька століть…
Сподіваємось, що Вільний Світ засудить і притягне до відповідальності московських комуно-нацистських організаторів і виконавців злочинів проти Українського народу, як засудили після Другої Світової війни організаторів і виконавців Голокосту.