Початок » 2023»Березень»5 » 375-й день. Українці, Вільний Світ і весна наближають ПЕРЕМОГУ
375-й день. Українці, Вільний Світ і весна наближають ПЕРЕМОГУ
12:15
375-й день.
Великої визвольної війни Українського народу проти московських комуно-нацистських терористів.
Нічна негода зі снігом, вітром, ожеледицею і, навіть, блискавками і громом у столиці засвідчила, що зима ще не здалася. Однак денне сонечко, незважаючи на морозець, гріє вже по-весняному і швидко "прибирає" сніг з тротуарів і доріг. Шкода навколишнє середовище і зайві зусилля комунальників, які рясно посипали недільного ранку сіллю доріжки у сквера і тротуари в центрі міста.
Ворог зосередив основні наступальні зусилля на на Куп’янському, Лиманському, Бахмутському, Авдіївському та Шахтарському напрямках, на яких за минулої доби відбито на них понад 130 атак, та завдає ракетні, авіаційні удари, обстріли з реактивних систем залпового вогню, зокрема по цивільній інфраструктурі. Є загиблі та поранені серед мирного населення.
Сили оборони Українии тимчасово не контролють сухопутну ділянку кордону з РФ у 922 км, але повернули контроль над ділянкою у 395 км українсько-білоруського кордону та більш як 1000 км на кордоні з РФією
5 березня – 73-і роковини загибелі в бою московськими окупантами і їх посіпаками у с. Білогорща, нині у складі м. Львова, Романа Шухевича, головнокомандувача Української повстанської армії (1943 - 1950), голова Секретаріату Української головної визвольної ради (1943 – 1950), борця за незалежність України у XX сторіччі.
12 жовтня 2007 року указом Третього Президента України «за визначний особистий внесок у національно-визвольну боротьбу за свободу і незалежність України та з нагоди 100-річчя від дня народження та 65-ї річниці створення Української повстанської армії» Роман Шухевич посмертно був нагороджений званням Героя України.
Натомість у 2010 році Донецький окружний адміністративний суд визнав указ недійсним, посилаючись на те, що «звання Героя України можуть отримати тільки громадяни України, а Шухевич громадянином України не був».
Мабуть, цим рішенням керується, нажаль, чернігівська влада, бо вважає не на часі перейменування вулиці Герцена на Подусівці на честь Романа Шухевича, як і вулиці 77-ї гвадійської дивізії на вулицю Степана Бандери та вулиці Красносільського на вулицю Симона Петлюри.
5 березня – 70-а річниця офіційної смерті Йосипа Сталіна (Джугашвілі), генералісімуса (27.06.1945), генерального секретаря Комуністичної партії (1922 - 1953) та голови уряду (1941 - 1953) Савєтського Союзу.
Варто замислитися, чому саме 39-річному небагатослівному горцю з Грузії, терористу на псевдо Коба, який потрапив до верхівки більшовицької влади після Жовтневого перевороту у 1917 році, вдалося знищити своїх більш яскравих і популярних конкурентів і стати одноосібним вождем народів СССР і Світу більше 30 років.
Безперечно, що культу вождів потребувала не дуже освічена, але збуджена владою над іншими і світлим майбутнім більшовицька молодь Московії, яка потрапила у владу на місцях після громадянської війни на більшій частині колишньої Російської імперії, зокрема й України.
Саме культ сталінщини та «пабєдобєсія» є основою ідеології путінського режиму і московських комуно-нацистських терористів.
3 березня у Львові відбулася конференція United for Justice, присвячена притягненню РФії до відповідальності за військові злочини в Україні. У ній взяли участь Шостий Президент України, представники країн ЄС, європейських інституцій, зокрема, єврокомісар із юстиції, керівник Євроюсту, представники Великобританії, США.
Головна мета заходу залучення максимальної підтримки для трибуналу щодо агресії РФії проти України та проекту резолюції, яка буде винесена на голосування у Генасамблеї ООН із захисту міжнародного права.
Під час перебування у Львові, 4 березня, Гарант Конституції разом із президенткою Європейського парламенту провів першу з 24 лютого 2022 року публічну зустріч з потенційними виборцями у актовій залі Львівського національного університету ім. Івана Франка зі студентською спільнотою Львова, зокрема, зі студентами Національної академії сухопутних військ імені Гетьмана Петра Сагайдачного, Національного університету «Львівська політехніка», Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С. З. Ґжицького, Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, Львівського національного університету природокористування.
Під час невимушеного спілкування зі студентами Шостий Президент України поділився таємницями свого лідерства та спогадами зі студентського життя.
Отже, виборча кампанія Шостого Президента України на другий термін розпочалася зі Львову.
Українці та Вільний Світ впевнено наближають ПЕРЕМОГУ на силами зла і тоталітаризму, якби не лютував ворог і його посіпаки.