547-й день.
Півтора року Великої визвольної війни Українського народу проти московських комуно-нацистських терористів або рашистів.
Літо триває.
78-й день контрнаступу.
Наступ триває. Звільнено територію села Роботин на Мелітопольському напрямку.
Напередодні, увечорі 23 серпня, рашистські медіа сповістили про авітрощу у Бологівському районі Тверської області, за 15 кілометрів від авіабази "Хотилове" літака, на якому начебто перебував ватажок вагнерівців і його найблище оточення.
Найбільш вірогідно, що це саме таким чином російські військові помстилися рівно через 2 місяці від спроби заколоту 23 -24 червня ц. р. вагнерівцям і їх ватажку за намагання «повісити» всі провали у війні з Україною на військових.
Мабуть, варто очікувати, що московські рашисти з військового злочинця і терориста Пригожина творитимуть міф про Чапаєва 2.0.
Водночас, увечорі того ж дня фюрер рашистів бучно святкував у Курску 80-річницю завершення Курської битви часів Другої світової війни, яка дивним чином чомусь збіглася з другим винанням нацистів з українського Харкова 23 серпня 1943 року.
24 серпня – 32-а річниця урочистого проголошення, на здійснення Декларації про державний суверенітет України, Верховною Рада УССР Акту про незалежність України та створення самостійної української держави — УКРАЇНИ.
Згідно Постанови ВРУ № 2143-XII від 20.02.1992 року 16 липня — День проголошення незалежності України було змінено на 24 серпня - День незалежності України, який відзначається щорічно як державне загальнонародне свято України.
Вважаю, що все ж головним святом українців в майбутньому, як у США 4 липня, буде 16 липня, коли було ухвалено Декларацію про суверінітет - День проголошення незалежності України. Саме з цього почався довгий шлях відновлення незалежності України. Спочатку Акт про незалежність 24 серпня 1991 року, потім референдум 1 грудня 1991 року, Помаранчова революція, Революція Гідності і, нарешті, Перемога у Великій війні проти московських рашистів.