Початок » 2023»Грудень»21 » 666-й день. Зимове протистояння – свято перемоги світла над темрявою!
666-й день. Зимове протистояння – свято перемоги світла над темрявою!
10:23
666-й день.
Великої визвольної війни Українського народу проти московських комуно-нацистських терористів або рашистів.
Навіть зима зі снігом, мрякою, дощем і плюсовою температурою вдень і морозцем уночі протирималася не довго. Більш того, синоптики прогнозують, що до Нового року очікується плюсова майже осіння погода, що дозволить українцям заощадити на опаленні.
Після кількаденного послаблення блокади польськими перевізниками пропускних пунктів на кордоні Євросоюзу з Україною до них долучилися ще й завжди невдоволені Брюсселем ще й польські фермери, яким схоже вже замало блокування з 2022 року експорту української сільгосппродукції.
Переконаний, що проблема не в персоналіях уряду Польщі, а в самих поляках, яким абсолютно байдуже, що в Україні триває велика війна.
Нажаль блокування надання допомоги Україні у США, Угорщині використовується, як і у Польщі, для просування або партійних, або власних інтересів. Більш того, мадяри взагалі перетворили усі українські питання в реальний інструмент шантажу Брюсселю і вибивання з нього ресурсурсів для Угорщини. І це тоді коли у затишному українському Закарпатті, якщо не звертати увагу на вибухи трьох гранат 15 грудня під час розляду питання преміювання сільського голови від ОПЖЗ на пленарному засіданні Керецьківської сільської ради Хустського району, обраної за системою пропарційного представництва, практично залишилися лише мадяри-пенсіонери і особи, не придатні до мобілізації у ЗСУ, а всі інші з паспортами Угорщини після 24 лютого 2022 року повтікали за кордон до країн ЄС, де користуються статусом біженців.
В цей же час інші «нейтральні» країни, зокрема, Туреччина, Індія, Грузія, колишні азійські союзні республіки СССР та деякі арабські країни і надалі збагачуються на торгівлі з начебто підсанкційною РФією.
Водночас ворог продовжує терористичні атаки з повітря України. У ніч з 20:00 20 грудня до 03:30 21 грудня він із трьох напрямків: Чауда (тимчасово окупований Крим), Приморсько-Ахтарськ, Курськ хвилями атакував 35 іранськими ударними БПЛА типу Shahed-136/131. ППО збила 34 з них. Унаслідок падіння уламків, зокрема, в Київській області виникла пожежа складських приміщень підприємства. Вибиті вікна та пошкоджені стіни 4-х поверхової будівлі та двох складських приміщень, розташованих поряд та 8 автомобілів.
Напередодні, 19 грудня, Шостий Президент України зустрівся з журналістами вітчизняних та закордонних медіа. Нічого нового для українців ним не було сказано і ніяких змін у діяльності його офісу не було анансовано. Хіба що пихаті поляки дізналися, що Шостий Президент України у відносинах з очільниками Польщі не якась "тряпка", Україною править «хунта» з 5-6 відданих йому менеджерів, а головнокомандувачем ЗСУ є якийсь "Валєра".
Тож не варто сподіватися українцям на те, що у Верховні Раді України нарешті буде сформовано коаліцію з проукраїнських народних депутатів, яка обрано нове керівництво ВРУ та нового прем’єр-міністра «не тряпку», а не заправляла під диктовку офісу ситуаційна більшість з залишків «Слуг Народу», московської агентури ОПЖЗ і підкуплених офісом мажоритарників.
Більш того, ніхто на цій прес-конференції не згадав про початок з 1 січня 2024 року вже тотального дерибану української землі під час війни фактично зайдами: замість по 100 га фізичними особами вже по 10000 га юридичними і фізичними особами. Це остаточно знищить українські родинні селянські господарства і дрібних фермерів.
Тож навіть дійсно історичне рішення 14 грудня Європейської Ради, звісно, крім Угорщини, яка не брала участь у голосуванні, про початок перемовин щодо вступу до Євросоюзу України і Молдови не додає оптимізму. Попереду – роки важких перемовин, тисячі норм і законів, які треба змінити, нелегкий пошук компромісів між українською практикою й жорсткими правилами Євросоюзу.
Натомість з кожним днем посилюється натиск ворога на східному фронті з метою виходу на адміністративні кордони Донецької і Луганської областей.
Також не додає оптимізму невизначеність і затримка з рішенням Конгресу США щодо допомоги Україні навіть після візиту Шостого Президента України до США, його ствердження про недостатність у військового командування аргументів та необхідність додаткових 500 млрд. грн. для мобілізації 450-500 тисяч військовозобов’язаних громадян України до лав ЗСУ та галас в медіа щодо вірогідної «прослушки» у кабітетах головнокомандовача ЗСУ і його помічника.
Переконаний, якщо не буде українського села і мільйонного родинного фермерства, а саме це зараз реалізує влада.
Хто буде вибивати ворога з української землі?
Хто зможе витримати вкрай некомфортну особливо для мешканців мегаполюсів окопну війну?
Передача під час війни фактично задарма у власність української землі зайдам - смертний приговір Державі Україна і українцям.
Ніч із 21 на 22 грудня буде найдовшою в році. Зимове сонцестояння або сонцеворот відбудеться 22 грудня о 05:27 за київським часом.
Астрономічно це явище пов’язане із тим, що північна півкуля нахилена у бік, протилежний від Сонця, візуально вона досягає найнижчої точки на небі. Це триває близько 3 діб, в цей час висота Сонця на небосхилі майже не рухається.
Найчастіше день зимового сонцестояння припадає на 21 грудня (рідше буває 20 або 23 грудня). Однак кожні чотири роки, у роки, що передують високосному, зимове сонцестояння відбувається 22 грудня. Саме таким є 2023 рік.
Зимове сонцестояння в українців, в багатьох інших народів вважалося початком нового року, а у христіянстві ще й з Різдвом Христовим.
Переважна більшість ритуалів, які здійснювали люди з давних часів, були пов’язані із переходами однієї пори року в інші, а отже боротьбою темряви зі світлом.
Зимове протистояння – свято перемоги світла над темрявою!