Початок » 2024»Жовтень»27 » 977-й день. 27 жовтня - День української писемності та мови
977-й день. 27 жовтня - День української писемності та мови
12:35
977-й день.
Великої визвольної війни Українського народу проти орд московських комуно-нацистських терористів або рашистів.
Завершується сонячна «золота» осінь. Попереду - похмура.
Україна можливо в останнє перейшла на зимовий час, звісно, якщо тільки Шостий Президент України підпише відповідний закон, незрозуміло навіщо ухвалений ВРУ, щоб в Україні було не так як у всій Європі.
Ворог вперто продовжує нищити інфраструктуру та вичавлювати Сили оборони України з України. Особливо важка ситуація на Торезькому, Покровському і Курахівському напрямках.
На жаль розпіарені F-16, здається, ніяк не вплинули на інтенсивність використання рашистами КАБів.
Розрекламований рашистською пропагандою триденний саміт BRICS у Казані за участі 35 країн, з яких 22 представляли перші особи цих країн, , зокрема, КНР, Індії, ПАР, Єгипту, Ефіопії, Ірану, Туреччини, Азербайджану, Вірменії, а головне Генерального секретаря ООН, який, до речі, зухвало проігнорував глобальний саміт миру в Швейцарії, завершився млявою декларацією.
Символічно, що на цьому саміті рашисти демонстрували місцевий татарський антураж, підкреслюючи своє азійське походження. Адже Казанське ханство, знищене у жовтні 1552 року Іваном ІV Жахливим, було першим завоюванням Московського царства на Сході.
Не випадково саме в останні день саміту, 24 жовтня, Державна дума РФії ратифікувала договір про всеосяжне стратегічне партнерство між РФією і КНДР і тим самим відкрила шлях для участі північнокорейської армії у війні проти України.
До речі, у статті 4-й цієї угоди зазначається, що в разі, якщо одна із сторін зазнає збройного нападу з боку будь-якої держави або кількох держав і виявиться таким чином у стані війни, то інша сторона негайно надасть «військову й іншу допомогу всіма наявними в її розпорядженні засобами».
У зв’язку з цим в медіа активно обговорюють застосування армії КНДР саме в Курській області.
Якщо за сталіна в ссср співали: "Москва-Пекін вперед ...", то за путіна в РФії: "Пекін-Москва..."
Натомість Ізраїль вночі на 26 жовтня трьома хвилями наніс обіцяні потужні авіаційні удари по військовим об’єктам в Ірані, а також в центральній і південній Сирії. В Ізраїлі вважають це відповіддю на масований ракетний обстріл Ізраїлю Іраном 1 жовтня.
Виборчі фронти.
У І-му турі президентських виборів 20 жовтня у Молдові узяли участь 1 562 795 виборців, що становить 51,68% виборців, внесених до списків для голосування.
Перша жінка-президент незалежної Молдови Мая Санду серед 11 кандидатів набрала 42,45%, а колишній генеральний прокурор Александр Стояногло – 25,98% голосів виборців.
Другий тур відбудеться 3 листопада.
Водночас на референдумі з питанням "Ви підтримуєте внесення змін до Конституції з метою приєднання Республіки Молдова до Європейського Союзу?", євроінтеграцію країни підтримали лише 50,46% виборців, проти - 49,54%.
Натомість 54% виборців, що безпосередньо мешкають на території Молдови не підтримали евроінтеграцію. І це не вселяє єврооптимізму особливо на щодо парламентських виборів в наступному році.
У Грузії 26 жовтня пройшли парламентські вибори. За офіційними даними Центральної виборчої комісії, проросійська партія "Грузинська мрія" набрала біля 54% голосів.
Чинна влада Грузії заявила про свою повну перемогу на парламентських виборах за кілька годин до закриття виборчих дільниць.
Прем'єр-міністр Угорщини відразу після закриття виборчих дільниць привітав партію "Грузинська мрія" з перемогою.
Грузинська опозиція вже назвала ці вибори "вкраденими" і звинуватила владу в тому, що вона вкрала в грузинського народу перемогу і європейське майбутнє.
Схоже, що розпіарений міф про демократичну Грузію чи Сакартвело луснув, як мильна бульбашка.
Нагадаю, що у листопаді 1917 року на виборах у Всеросійське учрєдітєльноє собраніє грузини єдині в Російській республіці, звісно, крім московитів, у більшості проголосували за більшовиків-грузин.
А на президентських перегонах у США загострюється протистояння. Супротивники 45-го Президента США і кандидата від Республіканської партії закидають йому симпатії до ідей фашизму, які були досить популярні у США до початку Другої світової війни.
До речі, дід Дональда Трампа - німець, хоча його онук називав чомусь себе шведом, у 16-річному віці емігрував у 1885 році до США з Німеччини, щоб уникнути військової служби. Його онук купив фальшиву медичну довідку, щоб не потрапити на війну у В’єтнамі.
Більш того, противники наголошують, що батько Дональда Трампа від якого він унаслідував сімейний бізнес, був расистом, членом одіозної організації ККК і відмовляв в оренді власної нерухомості афроамериканцям.
ОТАКЕЧКИ! ЦЕ – Америка! Там прискіпливо ставляться до родинних зв’язків політиків.
27 жовтня - День української писемності та мови.
Кажуть, що існувала традиція 27 жовтня, коли батьки відводили дітей до школи, а потім йшли до церкви: поставити свічку перед образом Нестора-літописця і помолитися, щоб він допоміг дитині у навчанні.