Великої визвольної війни Україського народу проти московських комуно-московських загарбників.
За 4 місяці "спеціальної ваєннай апєрації" ворог, нерахуючись з втратами, окупував майже повністю Херсонську, Луганську області, південь Запоріжської області, східні райони Харківської, Донецької областей, зруйновані Маріуполь, Сіверодонецьк і острів Зміїний.
Продовжуються ракетні, артелерійсько-минометні обстріли інфраструктури і прикордонних територій по всій території України.
Війна на виснаження триває.
Бої в Сіверодонецьку або Сіверськодонецьку нагадують оборону Сталінграду восени 1942 року під час Другої світової війни.
Переконаний, що з вигнанням з України усіх комуно-фашистських московитів, українському місту Сєвєродонецьку буде повернуто назву, яка без сумніву, пов'язана з українською назвою річки Сіверський Донець, а не сєвєра (півночі) Донецького вугільного басейну.
Більш того, немає сумнівів, що отримання Україною офіційного статусу кандидата в члени Європейський Союз є черговим підтвердженням підтгимки України цивілізованим Світом у війні з московською комуно-фашистською ордою.
Звісно, що для Перемоги потрібна ще військова поразка Московії, щоб навіть пихаті москвичі і пітєрці, які "обіжралися" на доходах від продажу за кордон природних ресурсів з всієї РФії, зрозуміли, що відбувається не пабєдная "спеціальная ваєнная апєрація", а справжня війна.
Нажаль, досі сталінградського перелому у війні, як це сталося майже 80 років тому у Другій світовій війні у Європі, ще неє відбулося.
Як і не відкрито ще і Другого фронту нашими західними союзниками на Кінігсбергському чи Сирійському напрямках.
Отже, головна надія на героїзм бійців, професіоналізм командування сил оборони України, нейтралізація зрадників і агентури ворога, як у тилу, так і на фронті, та на забезпечення західними союзниками України сучасним ефективним озброєнням і ресурсами, зокрема, по ленд-лізу.
Водночес, немає сумнівів, що головним позитивним для українців і реальним підсумком 4-х місяців Великої визвольної війни є історичне рішення 23 червня усіх 27 країн Європейського союзу про надання Україні офіційного статусу кандидата на вступ в члени Європейськогої Союзу, хоча й з певними умовами.
Не мінуло, як кажуть, і 9 років від початку Євромайдану у листопаді 2013 року, і 18 років з Памаранчевої революції та, нажаль, минуло аж 30 років дня відновлення Українським народом незалежності України 1 грудня 1991 року.
Попереду довга і кропітка робота як влади, так суспільства по реформуванню країни, зокрема, приведенню законодавства України до рівня законодавства ЄС.
До речі, найшвидше, за 9 років (18.06.2004 - 01.07.2013), подібний шлях від кандидата до члена ЄС подолала Хорватія.
Вічна пам'ять і слава загиблим та всім борцям за незалежність і суверінітет України!
Вічна ганьба й зневага всім дезертирам та зрадникам своєї Батьківшини - України-Руси.
СЛАВА УКРАЇНІ!
Під цим прапором ЄС стояли активісти під час брутального розгону 25 листопада 2013 року чернігівського ЄвроМайдан.