Початок » 2022»Серпень»9 » Голодомори - головна зброя московських окупантів у гибридній війні проти Українська народу у ХХ столітті
Голодомори - головна зброя московських окупантів у гибридній війні проти Українська народу у ХХ столітті
10:06
166-й день.
Великої визвольної війни Українського народу проти московських комуно-фашистських терористів.
Україна жнивує.
14 років тому, 8 серпня 2008 року, почалася агресія РФ проти Грузії.
Звісно, тоді абсолютна більшість українців була переконана, що "рускіє брати" в Україну з війною не прийдуть.
Безумовно, що до агресії РФІЇ 24 лютого 2022 року багато українців сподівались, що повномасштабної війни, ракетних обстрілів всієї України, масові вбивства полонених, мирного населення від "братів-слов'ян" годі й очікувати.
Насправді, щоб почати агресію проти України, вистачило путінської пропаганди і зомбування населення РФії, що в Україні владу захопила фашистська хунта, а всі українці, які не вважають себе "аднім" народом з московитами є фашистами.
Теж саме було в кінці 20-х на початку 30-х років ХХ століття коли комуністична пропаганда оголосила українське заможне селянство класовим ворогом і тим самим взяла курс на його фізичне знищення.
Нагадаю.
90 років тому, 7 серпня 1932 року Політбюро ЦК ВКП(б) затвердило постанову ЦВК і РНК СРСР «Про охорону майна державних підприємств, колгоспів і кооперації та зміцнення громадської (соціалістичної) власності», який в народі отримав назву "закон про п'ять колосків".
“Закон про п’ять колосків” став одним із ключових документів Голодомору і смертним вироком мільйонам українців.
У них заберуть все до останньої зернини, а тих, хто намагатиметься вижити, судитимуть як “ворогів народу”.
Переконаний, багато в Україні й за її межами відмовлялися вірити у спланований збоку комуністичної влади СССР штучний Геноцид-голодомор Українського народу, а мільйони жертв від голоду списували на неврожай або перегиби на місцях.
24 лютого 2022 року поставило крапку у цьому питанні.
ЦЕ була справжня широкомасштабна, як зараз прийнято казати, гибридна війна, з застосуванням страшної зброї - штучного голоду проти українського селянства, яке чинило опір московським окупантам і їх посіпакам.
Закономірно, що вже у 1933 році московська більшовицька окупаційна влада сгорнула так звану "українізацію" і посилила масові репресії проти україської інтелігенції.
Наближається 26 листопада - День пам'яті жертв голодоморів та політичних репресій.
В цьому році минає 90 років від початку найбільшої трагедії-геноциду Українського народу за останнє тисячеліття.
Нажаль, досі немає жодних ознак, що до цієї дати в Чернігові буде становлено пам'ятний знак героям і жертвам найстрашнішої неоголошеної війни проти українців.
Вважаю, що Велика визвольна війна Українського народу проти московських комуно-фашистських терористів не може бути приводом для невиконання міською владою минулорічної обіцянки встановити нарешті пам’ятний знак жертвам голодоморів в Чернігові.