Великої визвольної війни Українського народу проти московських комуно-фашистських загарбників.
Посольство США офіційно відновило роботу в Києві і над будівлею посольства на вул. Ігоря Сікорського, 4 знову замайорів прапор США.
Якщо до цього додати ще й подання заявок про бажання вступити в члени НАТО (North Atlantic Treaty Organization — NATO) нейтральних Швеції і Фінляндії, то можна стверджувати, що у війні з імперією зла стався психологічний ПЕРЕЛОМ.
Відкрито проти вступу цих країн в члени НАТО в середині альянсу заявила лише ердоганівська Туреччина.
Натомість, на Московії заявили, що вступ Швеції і Фінляндії у члени НАТО не загрожує їх національній безпеці.
Нагадаю, що саме після перемоги орд московського православного царя Петра І над протестанською Швецією у Північній війні Сенат і Синод Московії 22 жовтня (2 листопада) 1721 року, в день оголошення Ништадтсього миру у Північній війні, надали царю Петру Алексєєвічу титули «Отца Отечества» і «Императора Всероссийского».
Новий титул Московського царя чомусь негайно визнали впливові на той час протестанські країни Європи – Прусія й Голандія, а невдовзі, у 1723 році - Швеція.
Натомість мусульманська Отоманська імперія – у 1739 році, Велика Британія - у 1742 році.
А ось католицькі країни, зокрема, Австрія - у 1742 році, Франція - у 1745 році, Іспания - у 1759 році, нарешті, Річ Посполита аж у 1764 році.
До речі, територія Фінляндії тоді перебувала у складі Королівства Швеція.
Переконаний, що вступ Швеції і Фінляндії, які з 1995 року є членами Європейського Союзу, у члени НАТО ставить крапку на 300-літніх імперських амбіціях московитів.
Залишаються поки що савєтськіє амбіції на відновлення СССР.
В старій Європі вже не залишиться жодної країни, якій Московія спроможна безкарно погрожувати військовою силою.