Субота, 06/Вересня/2025, 16:04
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна сторінка | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
Розділи новин
Заяви та звернення [262]
Анонси. Події [354]
Європейська інтеграція [156]
Громада та Влада [266]
Погляд [775]
Соціум [86]
Культура та Мистецтво [30]
Аналітика [42]
Освіта та навчання [9]
Церква та суспільство [30]
Законодавство [5]
Молодь [3]
Наше місто [56]
Злочинність [50]
Різне [38]
Наше опитування
Чи подобається наш сайт?
Всього відповіло: 321
Форма входу
Пошук по новинах
Друзі сайту

Народний Рух України

Європейська Україна - портал чесних новин

"Чернігівський ФОРМАТ"

Статистика
Початок » Погляд
« 1 2 ... 38 39 40 41 42 ... 77 78 »
У древньому Чернігові – туристичній перлині України - відпрацьовані автомобільні шини (покришки) багатьма підприємливими керівниками і навіть звичайними громадянами давно перетворилися ледь не головний будівельний матеріал для оформлення дитячих, спортивних майданчиків, огорож, квіткових клумб і навіть "художніх" витворів.

Останнім часом деякі народні обранці – благодійники взялися масово те тільки утилізувати відпрацьовані шини по місту, але й забезпечили дешевою фарбою свій електорат, щоб той "прикрашав" ці відходи цивілізації на своїх прибудинкових територіях, дитячих, спортивних май ... Далі »
Категорія: Погляд | Читачів: 1471 | Додав: Соломаха | Дата: 22/Жовтня/2013 | Рейтинг: 5.0/1 | Коментарі (0)

15 і 19 листопада збірна України проведе дві стикові гри зі збірною Франції за путівку на чемпіонат світу з футболу, що відбудеться у наступному році у Бразилії. Перша гра відбудеться в Україні, друга - у Франції.
Вважаю, що тренерському штабу збірної України по футболу на чолі Михайлом Фоменком і українцям вкрай пощастило з жеребом.
Вважаю, що тренерському штабу збірної України по футболу на чолі з Михайлом Фоменком і українцям вкрай пощастило з жеребом.
Уявіть, якщо збірна України по футболу раптом не здолає чемпіонів світу збірну Франції...
Ніхто нікого звинувачува ... Далі »
Категорія: Погляд | Читачів: 1083 | Додав: Соломаха | Дата: 21/Жовтня/2013 | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (0)

Інтернет, газетні шпальти і навіть ефір національного радіо рясніють повідомленнями про те, що 3 мільйони га українських земель невдовзі засіватимуть працелюбні китайці щоб вирощувати зерно та свиней для китайських споживачів.
Як стверджують деякі ЗМІ, угода про це була підписана ще в червні 2013 року. Спочатку Україна надасть китайцям, принаймні, 100 тисяч га високоякісних сільськогосподарських угідь у східній частині Дніпропетровської області.


Український електорат переконують, що китайські інвестори допоможуть модернізувати сільськогосподарські технології в Україні.

... Далі »
Категорія: Погляд | Читачів: 1127 | Додав: Соломаха | Дата: 04/Жовтня/2013 | Рейтинг: 3.0/2 | Коментарі (0)

Пропоную кілька думок, спрямованих на розв'язання конфлікту, що виник між ТОВ "РВЦ "Сіверщина" і Чернігівською обласною організацією товариство "Просвіта" імені Тараса Шевченка, 200-ліття з дня народження якого наступного року відзначає увесь світ.

Недарма ж кажуть мудрі люди не знаєш, що робити, дій - по закону.


Згідно ст. 21 Закону України "Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні" "підготовку та випуск у світ друкованого засобу масової інформації за дорученням засновника (співзасновників) здійснює редакція або інша установа, що виконує її функції."
... Далі »
Категорія: Погляд | Читачів: 1185 | Додав: Соломаха | Дата: 02/Жовтня/2013 | Рейтинг: 5.0/1 | Коментарі (0)

25 вересня 2013 року через півгодини після рішення Харківської міськради скасувати дозвіл на встановлення меморіальної дошки Юрію Шевельову троє "невідомих" вандалів здійснили провокацію: розбили і забрали пам’ятний знак.

Не виключено, що це варварське терористичне знищення «невідомими» особами меморіальної дошки Шевельову в Харкові було черговою помстою російських шовіністів за підрив в ніч на 1 листопада 1904 року бойовиками Української народної партії "Оборона України пам’ятника Пушкіну, що був помпезно встановлений у Харкові до 250-ліття приєднання України до Російського царства?


На сайті «Історична правда» (www ... Далі »
Категорія: Погляд | Читачів: 1137 | Додав: Соломаха | Дата: 27/Вересня/2013 | Рейтинг: 5.0/1 | Коментарі (0)

Газета "За Україну" задумувалася чернігівськими рухівцями та просвітянами у 1992 році, з 1994 року - "Сіверщина" як засіб утвердження державності незалежної України, протидії реваншу комуністів і розбудови основ демократії в країні.
Ці завдання практично виконані на 90%.


Судіть самі.

1. Незалежність України тепер відкрито не ставлять під сумнів навіть затяті сталіністи.
2. На виборах 2002 року до парламенту КПУшники Симоненка були подолані "Нашою Україною", як області , так і Україні в цілому.
3. Після "померанчової" революці ... Далі »
Категорія: Погляд | Читачів: 1105 | Додав: Соломаха | Дата: 25/Вересня/2013 | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (0)

Пам'ятаю як ще років 20 тому першій міністр молоді і спорту України, олімпійський чемпіон Валерій Борзов застерігав мене, що футбол - це політика, тож не хай їм займаються політики, а не спортивні функціонери.
І він був на 100 відсотків правий.

Після чергової поразки 19 вересня 2013 року на православне церковне свято спомину чуда архістратига Михайла (в народі просто Чудо) вдома 0:1 ФК "Динамо (Київ) від маловідомого бельгійського клубу невже тепер тренера Олега Блохіна чекає доля Єльцина і особливо Ющенка?

Звісно, шкода нашого видатного талановитого футболіста. Не виключен ... Далі »
Категорія: Погляд | Читачів: 1185 | Додав: Соломаха | Дата: 20/Вересня/2013 | Рейтинг: 5.0/1 | Коментарі (0)

Про минуле і сучасне чи не найкраще можуть розповісти старі пожовтіли газетні шпальти. Так головна обласна компартійна газета «Деснянська правда» від 1 вересня 1967 року присвячує передовицю «Кличе дзвінок», за підписом завідуючого відділу шкіл обкому КП України, не стільки новому навчальному року, скільки славній даті — 50-річчя Радянської влади і піклуванню про освіту народу ЦК КПРС і Ради Міністрів СРСР.
Цей матеріал оживляють фото В. Інютіна з щасливими усмішками першокласників з Чернігівської середньої школи № 6 – першої на той час повністю російськомовної середньої школи обласного центру.
... Далі »
Категорія: Погляд | Читачів: 1379 | Додав: Соломаха | Дата: 30/Серпня/2013 | Рейтинг: 4.5/2 | Коментарі (0)

Слідом за реконструкцією будівлі прокуратури міста Чернігова – надбудову мансардного третього поверху – будівельники розпочали надбудову п’ятого поверху у приміщенні прокуратури Чернігівської області.

Закінчити реконструкцію 981,7 кв. метрів будівлі прокуратури міста Чернігова, яка розпочалася 28 травня 2013 року на замовлення прокуратури Чернігівської області, генеральний підрядник/проектувальник ДП «УкрСіверБуд» ЗАТ «ДСК» запланував вже у ІV кварталі 2013 року.

І якщо з інформацію про будівельні роботи у приміщенні прокуратури міста Чернігова можна ознайомитися на офіційном ... Далі »
Категорія: Погляд | Читачів: 1202 | Додав: Соломаха | Дата: 29/Серпня/2013 | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (0)

Це стало зрозумілим після набуття чинності 4 серпня 2013 року Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо об’єктів нерухомості»( № 403-VII). Цим законом відтерміновано сплату так званого податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки з фізичних осіб до наступного року.

Чому ж влада відтермінувала застосування цього податку?

По-перше, виявилося що податкові органи не готові адмініструвати цей податок в повному обсязі. Хіба що здатні стягнуту цей податок з державних службовців, які примусово подають щор ... Далі »
Категорія: Погляд | Читачів: 1116 | Додав: Соломаха | Дата: 12/Серпня/2013 | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (0)

Інформація


Форум патріота
"Чернігівський ФОРМАТ"
© НРУ 2007-2025