Статистика |
| |
Початок » Погляд
« 1 2 ... 20 21 22 23 24 ... 75 76 »
84-й день.
Великої визвольної війни Українського народу проти московських комуно-фашистських загарбників.
Посольство США офіційно відновило роботу в Києві і над будівлею посольства на вул. Ігоря Сікорського, 4 знову замайорів прапор США.
Якщо до цього додати ще й подання заявок про бажання вступити в члени НАТО (North Atlantic Treaty Organization — NATO) нейтральних Швеції і Фінляндії, то можна стверджувати, що у війні з імперією зла стався психологічний ПЕРЕЛОМ.
Відкрито проти вступу цих країн в члени НАТО в середині альянсу заявила лише ердоганівська Туреччина.
Натомість, на Московії заявили, що вступ Швеції і Фін
...
Далі »
83-й день.
Великої визвольної війни Українського народу проти московських комуно-фашистських загарбників.
Напередодні Шостий Президент України оголосив про виконання завдання з оборони ЗСУ Маріуполя в повному обсязі і початок операції по порятунку життя його оборонців, які залишалися на "Азовсталі", за участі міжнародних посередників через процедуру обміну військовополоненими.
Нарешті, після більш ніж шести років тягонини, зрадницька симоненківська КПУ, яка напряму причетна до розв'язування цієї війни, рішенням Шостого апеляційного адміністративного суду юридично заборонена.
Тим самим підтверджено рішення суду перш
...
Далі »
День Перемо́ги (рос. День Победы) — впершу чергу державне свято Савєтського Союзу, що відзначалося щорічно 9 травня «на згадку про переможне завершення Великої Вітчизняної війни савєтського народу проти німецько-фашистських загарбників». Ця дата пов'язана з прийняттям капітуляції Німеччини у війні в савєтській зоні окупації в передмісті Берліна Карлсхорсті за московським часом. Встановлене указом президії Верховної Ради СРСР від 8 травня 1945 року (ще до підписання) як день «всенародного торжества». У 1948 році, враховуючи жахливі наслідки війни, зокрема наявність на той момент величезної кількості інвалідів, свято скасували.
...
Далі »
70-й день.
Великої визвольної війни Українського народу проти московських комуно-фашистських загарбників.
Все пізнається у порівнянні.
На 70-й день від нападу ІІІ Рейху на СССР 22 червня 1941 року вранці 9 вересня німецькі війська захопили Чернігів.
Цьому передувало наступне.
Перший наліт ворожої авіації на Чернігів мав місце на шостий день після початку війни — 27 червня 1941 року.
З 27 липня 1941 р. в Підусівському лісі почала працювати спецшкола з підготовки командирів партизанських загонів та інструкторів, що була організована ЦК КП(б)У.
У неділю 23 серпня 1941 року о 18-й г
...
Далі »
60-й день.
Великої визвольної війни Українського народу проти московських комуно-фашистських загарбників.
Христос Воскрес!
Воскресне і Відновиться Україна!
Указом Президента України № 266/2022 від 21 квітня 2022 року утворено Національну раду з відновлення України від наслідків війни на чолі з прем’єр-міністром України та керівником Офісу Президента України.
Основним завданнями Національної ради з відновлення України від наслідків війни є розроблення плану заходів із післявоєнного відновлення та розвитку України.
Зокрема, як наголошує Шостий Президент України, вже досягнуто попередніх домовле
...
Далі »
56-й день.
8 тижнів.
Великої визвольної війни Українського народу проти московських комуно-фашистських загарбників.
ПІДСУМКИ:
1. "Асвабадітєльная спеціальная ваєнная апєрація" збройних сил РФії з маневреної стадії перейшла в позиційну на зразок Другої світової війни з кінця 1943 року.
2. Позиційна війна потребує в рази більше живої сили і матеріальних ресурсів для утримання позицій на фронті, а тим більше для наступальних дій, ніж маневрена.
3. Ворог окупував значні території на Сході і Півдні України, що для московитів є ознакою успіху, а для українців є незручним питаннням до влади, о
...
Далі »
Щоб перемогти, треба добре знати і розуміти не тільки підступного ворога, але й його союзників.
Надійним історичним союзником у війні Московії проти України серед країн ЄС, звісно, є Угорщина.
Мадяри є азійським анклавом у центрі Європи.
Найближчими з фіно-угорських мов до мадярської мови є мови хантів і манси, які мешкають за Уральськими горами на півночі Західного Сибіру.
До речі, мадяри - це самоназва угорців.
У ХХ столітті під час Першої і Другої світових війнах мадяри до кінця були разом з німцями.
Угорщина єдина в Європі країна, де за прикладом Московії в Угорщині у 1919 році була пр
...
Далі »
20-й день.
Сонячний, але прохолодний весняний ранок.
Час підвести перші грунтовні підсумки.
Нас чомусь вперто попереконували горе-політики і так звані експерти, що великої війни бути не може, бо для окупації України Московією потрібні мільйонні армії.
Звісно, це якщо за логікою тотальної Другої світової війни.
Виявилося, що маємо насправді Третю Світову гибридну війну.
Немає сумнівів, велика війна, що почалася зі вторгненя в Україну о 4:00 24 лютого 2022 року десятків батальйонних тактичних груп збройних сил Московії, дуже схожа на війну, оголошену більшовицьким урядом Росії на чолі з Ульяновим(Лє
...
Далі »
Цей день належить Тарасу Шевченку і Україні. Але він знову приходить з сиренами повітряної тривоги у Чернігові, з новими повідомленнями про звірства російського дикуна з ракетами.
Традиційно цього дня мені доводилося виступати біля пам'ятника Кобзарю на Валу. І я завжди намагався говорити не про того затуленого російською та радянською палітуркою, а про Тараса справжнього. І завжди це не подобалося багатьом власть придержащим, бо я його словами говорив про Росію і в нас перебуваючих її агентів впливу.
Агентами були і є, скажімо, олігархи, бо вони не просто крали загальне добро, але готували грунт для агресора. І не тільки тим, що викликали своєю неспр
...
Далі »
Якщо хтось вважає, що Світом править виключно Його Величність ВИПАДОК, дуже помиляється.
Судіть самі.
Це з якого дива перемовини у Парижі і Берлині у так званому "нормандському форматі" щодо урегулювання у війні між РФ і Україною ведуть особи з колоритними прізвищами Єрмак і Козак?
Сподіваюсь, що українці ще не забули, що "підкорювачем Сибіру" для Московії був у 16 ст. отаман донських козаків Єрмак Тимофійович, якого в РФ вважають національним героєм.
До речі, до 1917 року походження імені (а ймовірно прізвиська) Єрмак вважали тюркським. За тюркським «єрмек» або «ермек» — це вільний від родини чоловік, одинак, людина сама по с
...
Далі »
|
|
| |