Статистика |
| |
Початок » Погляд
« 1 2 ... 21 22 23 24 25 ... 75 76 »
Декілька століть ідишомовні юдеї, які мали власну мову і культуру, тепер вже остаточно самознищену, у великій кількості (а в містечках переважній) мешкали поряд з українцями.
До речі, це кардинально відрізняє українців і білорусів від росіян з РФії. І тому це важливо для розуміння розуміння формування менталітету Українського народу - громадян України всіх національностей (за Конституцією України).
Цікаво, яку спадщину вони залишили на території України і яким чином це увіковічнено, зокрема, не тільки монументально, але й у культурі, географічних назвах чи звичаях Українського народу в різних куточках країни?
...
Далі »
21 вересня 1943 року сьогодні святкується як День міста Чернігова та День вигнання нацистських окупантів з Чернігова.
ВОДНОЧАС НЕ ВАРТО ЗАБУВАТИ...
Вже 29 вересня 1943 року мій батько, 1923 року народження, був мобілізований до РККА Чернігівським міським, а не польовим, військоматом.
10 жовтня 1943 року був вже на Лоєвському плацдармі на Білоруського (до 20 жовтня 1943 року Центрального) фронту минометником.
За спогападами батька, з 102 мобілізованих в Чернігові як поповнення 7 с/б 12 гвардійської стрілкової дивізії на правий берег Дніпра переправилося троє. Його врятувало, то що на березі Дніпра він
...
Далі »
1 липня 2021 року почався останній етап тотального дерибану України: ринок сількогосподарської землі разом з надрами під нею та узаконення вкраденого.
При чому вкраденої землі не тільки у держави, а у будь-кого з громадян України. Адже за законами України той хто придбав вкрадено є законним чесним власником.
Але головним призом цього дерибану, без сумніву, є надра України над якими розташована сільгосподарська земля.
Тож у власників утаємниченої від Українського народу інформації про корисні копалини зараз жнива у розпалі.
Саме з цієї позиції, в першу чергу, треба оцінювати усі останні кадрові призна
...
Далі »
Сподіваюсь вже ні в кого немає сумнівів, що індустріалізація СССР і, як наслідок тотальна мілітарізація суспільства і економіки СССР, у 20-30 роках минулого століття відбулася завдяки закупки технологій і обладання у США і Німеччини. І, звісно, завдяки таланту "великого мененджера" тов. Сталіна і обійшлася, зокрема, тільки українцям у 10-12 мільйонів жертв від голодоморів, репресій і депортацій.
Цікаво. хто в цей же час надавав техннології і обладнання для імператорської Японії, що вона в кінці 1941 року спромоглася розпочати війну проти США і Великої Британії?
До речі, скільки мільйонів японців загинули в результаті індустр
...
Далі »
Крутівський сільський голова, доктор філософії Олег Бузун і його команда депутатів, не зважаючи на звернення Ніжинської районної ради, постійної комісії обласної ради з розвитку та реформування місцевого самоврядування та європейської інтеграції з вимогою не порушувати права громадян України, відмовляють у виділенні коштів і тому зірвали спочатку проміжні вибори депутата Крутівської сільської ради 28 березня 2021 року, а потім повторні вибори 23 травня та 18 липня 2021 року від сіл Пам'ятне і Печі на території яких розташований всесвітньо відомий Меморіал Героїв Крут.
Водночас відповідно до частитни другої, дев’ятої ст. 195 Виборчого
...
Далі »
30 років тому 14 липня 1991 року почався знаменитий агітаційно-просвітницький похід «Козацькими шляхами» – Чернігівських обласних організацій Народного Руху України і Товариства «Просвіта».
Йому передував за рік до цього, у липні 1990 року, подібний похід «Дзвін-90». Але він тривав всього 2 дні, по центральних районах. А цей був тиждень, по північних і північно-східних районах. Втім, обидва походи мали на фініші одну й ту ж точку – легендарний Батурин, Гетьманську столицю України. Але на той момент майже на три століття викреслену з нашої історії і російською імперією, і її наступником комуно-радянським СРСР. Бо Батурин був символом по
...
Далі »
Стаття «Об историческом единстве русских и украинцев», а по суті "Наша Малоросія", за підписом Путіна є фактично ультиматумом Україні на передодні 30-річчя незалежності і оголошенням тотальної війни незалежній Державі Україна.
Адже Українського народу, який має право на самовизначення, як такого для кремлівсько-ЧКістської братви не існує.
Україна - це геограічна територія (окраїна), як Урал, Сибір чи Кавказ території рускава або російського (в українській версії) народу на якій тимчасово живе адін рускій народ України.
Більш того!
Українців фактино взвинувачено ледь не у геноциді рускава народу.
...
Далі »
Футбол - це політика і гроші.
При цьому велика політика і великі гроші.
І тому і політикою, і футболом повинні займатися справжні професіонали.
Тож маємо яскравий приклад переведення московсько-путінської пропагандистської машини на нові-старі гасла: "Переведемо війну імперіалістичну у громадянську", як завєщала й навчала комуно-більшовицька мумія з під Кремля.
Звісно, що у кремлівськіх мудрогелів і їх агентурі в Україні, будувати "нейтральну Швейцарію" з України вже не виходить. Адже іншої української України, а не танцювально-шароварної УССР, держави українців у Світі немає.
Приклад, з німцями і ф
...
Далі »
25 років тому, 28 червня 1996 року, тоді ще народ України, після 5 років блукання по УССРівськім манівцям та комуно-номенклатурного реваншу на позачергових виборах 1994 року, оголосив себе Українським народом, який має власну Державу і Конституцію.
Конституція (з латинської) – основний закон держави, що визначає суспільний і державний лад, виборчу систему, принципи організації та діяльності державних органів, основні права і обов’язки громадян.
Слово „константа” означає стала величина у низці тих, які змінюються. До речі, між прийняттям попередніх конституцій за якими жили українці в СРСР, тобто 5 грудня 1936 року (
...
Далі »
Кожний народ, що пишається перемогами, одержаними в боротьбі за свободу і незалежність своєї батьківщини, повинен свято шанувати пам'ять втрат, понесених в ім'я цих перемог. За офіційними даними на державному обліку як пам’ятки культурної спадщини на території Чернігівської області перебуває 1804 пам’яток, пов’язаних з подіями Другої світової війни, в т. ч. 1179 військових поховань. Скільки в області є поховань загиблих від рук нацистів у роки Другої світової війни, в т.ч. цивільного населення, насправді не знає ніхто. Однак дивлячись на стан не тільки братських могил, але й пам’ятників на честь переможців, побудов
...
Далі »
|
|
| |